Neo usb


(radiator) #1

bede niedlugo podlaczal modem sagem i mam opisy w sieci ale chcialbym (bo tego nie rozumiem z tych opisow jak to jest) ze po kliknieciu na ikonke explorera był net "od razu" bez wpisywania loginu i hasla. gdzie tego szukac???

dzieki


(Filifera) #2

Chyba moge ci podpowiedziec jak ułatwić sobie życie.Ja przynajmniej tak zrobiłem i działa bezbłędnie...Co prawda przez wiele lat łączyłem sie przez zwykły modem i przyzwyczajenie zostało...Po skrosowaniu twojej linji powinieneś dostać informacje ,że już jesteś posiadaczem neo i mozesz rozpocząc zabawę - tak się jednak nie stanie...TPSA nikogo nie zawiadamia , zatem musisz wisieć na telefonie do panienek z błękitnej lini czy aby już masz przygotowany kabel...Potem pod żadnym pozorem nie podłączaj do kompa modemu , bo masz gotowy problem..Najpierw zainstaluj płytkę z oprogramowaniem Tepsy i po restarcie podłącz modem.Przy użyciu ich oprogramowania zarejestruj sie jako uzytkownik , zapisując skrzetnie wszystkie swoje dane rejestracyjne.Potem odinstaluj cały ten śmieć TPSA. Zostaw tylko programik DSL Status...Potem- start-połącz z...i utwórz nowe połaczenie tak samo jak tworzysz połączenie modemowe na 202122, podając oczywiście dane rejestracyjne , z neoi wybierając to połączenie jako domyslne i nie zapomnij wybrac urządzenia tzn. modem sagem tepsy jako domyslne.Potem w przeglądarce wybierasz tylko połacz automatycznie kazdego użytkownika komputera i juz masz wszystko załatwione.powodzenia.


(pysiu) #3

pomocna strona http://neostrada.info/instalacja.php


(Sumowski) #4

Polecam program AUTOCONNECT stworzony specjalnie do NeostraTy :smiley:

http://www.autoconnect.prv.pl

Program jest FREEWARE i generalnie służy do automatycznego połączenia się z netem od razu po starcie windy. Także klikać w explorera można od razu bez wpisywania danych itp. A mało tego program pokazuje twój obecny IP (w Neo zmienia się za każdym połączeniem), ile pobrano czy też wysłano KB,MB,GB itp. - co jest bardzo przydatne jeśli posiadasz Neo z limitem. (Ja na razie mam bez limitu bo ide starą Neo 640, ale zobaczymy co wymyślą żeby mi te limity wcisnąć i przy okazji zmienią umowę, no ale cóż lepsze to niż zwykły modem). Pozdrawiam!


(Cancel) #5

http://turbokrecik.neostrada.pl/


(JNJN) #6

Naprawdę dobra.

http://www.neostradka.alfanet.pl/index. ... ed3b763c17