Neo vs Netia?

Mam obecnie neo 256. Jak wiadomo w TP są ostatnio różne cyrki i Netia z tego co wyczytalem robi niezłą prmocje dla byłych użytkowników TP. No i pojawił sie u mnie dylemat :? :? Zostać 3 rok z neo czy przesiąść sie na Netie 1MB?

Powiedzcie mi cobyscie zrobili na moim miejscu;/ Ja jestem obecnie za Netia:)

neo vs netia - 0-1 ^^

bierz netie! !!

jeśli wierzyć ludziom wypowiadającym sie o neti to masz to samo co neo z tym że nie masz limitów+ jest taniej

bierz netie!!

Komornik ma rację … nie ma tu się nad czym zastanawiać

Zrobisz jak uważasz, tylko najpierw sprawdź czy Netia może świadczyć ci usługę na twoim numerze telkefonu. Bo juśli Ci będą chcieli zaproponować łącze radiowe to sobie raczej odpuść.

ja mam neo z braku laku ale jakbym mial mozliwosc to bym wziol raczej netie. chociaz nie podales zadnych szczegolow w sumie;] zrob jak uwazasz tka bedzie najlepiej…

Złączono Posty : 28.01.2007 (Nie) 16:26

ja mam neo z braku laku ale jakbym mial mozliwosc to bym wziol raczej netie. chociaz nie podales zadnych szczegolow w sumie;] zrob jak uwazasz tka bedzie najlepiej… takie moje zdanie;)

Zmień na netie. Ja zadzwoniłem na infolinie Netii i mam załatwione tak że oni wszystko załatwią. Nie muszę się z domu ruszać. Modem i umowy przyjadą do mnie kurierem, a rozwiązanie umowy z TPSA załatwią sami. Net24 1Mbit wychodzi taniej niż w Neostradzie.

Pozdrawiam