Neo vs Netia?

(Artur520) #1

Mam obecnie neo 256. Jak wiadomo w TP są ostatnio różne cyrki i Netia z tego co wyczytalem robi niezłą prmocje dla byłych użytkowników TP. No i pojawił sie u mnie dylemat :? :? Zostać 3 rok z neo czy przesiąść sie na Netie 1MB?

Powiedzcie mi cobyscie zrobili na moim miejscu;/ Ja jestem obecnie za Netia:)

(Zonkishi) #2

neo vs netia - 0-1 ^^

bierz netie! !!

jeśli wierzyć ludziom wypowiadającym sie o neti to masz to samo co neo z tym że nie masz limitów+ jest taniej

bierz netie!!

(system) #3

Komornik ma rację .. nie ma tu się nad czym zastanawiać

(Pkans) #4

Zrobisz jak uważasz, tylko najpierw sprawdź czy Netia może świadczyć ci usługę na twoim numerze telkefonu. Bo juśli Ci będą chcieli zaproponować łącze radiowe to sobie raczej odpuść.

(Dzg) #5

ja mam neo z braku laku ale jakbym mial mozliwosc to bym wziol raczej netie. chociaz nie podales zadnych szczegolow w sumie;] zrob jak uwazasz tka bedzie najlepiej..

Złączono Posty : 28.01.2007 (Nie) 16:26

ja mam neo z braku laku ale jakbym mial mozliwosc to bym wziol raczej netie. chociaz nie podales zadnych szczegolow w sumie;] zrob jak uwazasz tka bedzie najlepiej.. takie moje zdanie;)

(Marekglapa) #6

Zmień na netie. Ja zadzwoniłem na infolinie Netii i mam załatwione tak że oni wszystko załatwią. Nie muszę się z domu ruszać. Modem i umowy przyjadą do mnie kurierem, a rozwiązanie umowy z TPSA załatwią sami. Net24 1Mbit wychodzi taniej niż w Neostradzie.

Pozdrawiam