Neostrada 1 mega-opinie

witam -przymierzam sie do zmiany operatora z http://www.interkam.pl

na neostrade( mam teraz 500 kb/s a pingi w grach on line powyzej 120 -filmiki na na smogu nie sa płynne tylko tna niemiłosiernie)

chce zalożyć neo 1 mega-jakie macie o niej opinie i wrazenia

Lepiej z Netii zamów internet niz neo, za 1mb masz 64 brutto i umowa na 12msc. W neostradzie jest faktem że 1mb za 28zł juz ale potem płacisz chyba po pół roku większą stawkę, no i umowa na 3lata to już bezsens.

To i tak się nie opłaca.

Można też z Netii 1 MB za 55 zł na 2 lata, a w Neo jest 1 MB za 28 przez pół roku, a umowa na 2 lub 3 lata.

Netia chyba nie wyrabia KLIK i to nie pierwszy przypadek, o którym słyszałem, że długo sie czeka na podłączenia. No, ale nie musi to być reguła.

Bierz z Netti 1 MB na ROK za 64 brutto.

Podpisywac umowe o swiadczenie dostepu do internetu na wiecej jak rok to w tych czasach glupota. Co rok ceny/parametry maleja/rosna o polowe.

A na ta promocje 28 zl nie daj sie nabrac;] Potem Ci dolicza to co stracili przez pierwsze meisiace.

A no mozesz jeszcze multimo spróbować

Ja mam neostrade 1mb na rok i przez te 12 miesiecy płace 72 złocisze. Nie wiem co niektórzy mają do neostrady, ale ja jej nie zamienie na żaden inny net.

Ooooj dużo mam. Przez cały czas użytkowania ciągłe awarie. :frowning:

U mnie srednio raz na tydzien sie wysypywala tak na kilka godzin

Tlumaczyli to przeciazeniem centrali ale ze tak powiem Co mnie to obchodzi. Mimo iz mialem 1 MB to gora co sie udawalo osiagnac predkosc 400 Kbit. Pingi kosmiczne.

Po prostu nie mialem nerwow na nich…

Mi w neo kończy się 2-letnia umowa i nie narzekam.1 raz awaria czterogodzinna :slight_smile:

ja mam obecnie nową umowe na NEO 1MB umowa na 12 miesiecy, pierwszy miech 38zł kolejne po 76zł/miesięcznie brutto, i wszystko smiga jak ta lala