Neostrada 1024 i odtwarzanie filmow

3 dni temu podlaczyli mi neostrade 1024 i od tamtej pory mam problemy z ogladaniem filmow. mianowicie chodzi o to ze dzwiek leci normalnie a obraz jest opozniony o przynajmniej 3 sejundy. to sie dzieje jezeli chce obejrzec film z plyty badz dysku. jezeli odinstaluje modem oraz strefe neostrady wszystko wraca do normy. ogladanie filmikow na stronach w internecie np youtube rowniez jest dla mnie lekka niemozliwoscia. po odebraniu calego filmiku non stop mi klatkuje badz wogole obraz sie nie zmienia. przy korzystaniu ze skype’a mam podobne problemy. chcialem porozmawiac z moim bratem w nowego jorku przez kamere internetowa. jak tylko moj brat wlaczyl kamere skype przestal odpowiadac i zaczal wieszac mi inne aplikacje. nigdy nie spotakalem sie z czyms takim i koncza mi sie pomysly co mam zrobic zeby to naprawic. formaty, defragmentacje, optymalizacje, reinstale kodekow u.v.m. (i wiele innych) nie daje zadanego efektu. jezeli ktos wie co mam zrobic zeby wszystko wrocilo do normy przosze o pomoc i z gory dziekuje.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=91864

Jeśli instalowałeś aplikację neostrady, to ją odinstaluj i zainstaluj same sterowniki do modemu. U góry masz link z instrukcjami co i jak. :slight_smile:

Pozdrawiam

bienito a jaki sprzęt masz? głównie chodzi mi o procesor.

Pozdrawiam.

nie instaluje aplikacji neostrady bo strasznie muli kompa i mam zainstalowane tylko sterowniki :<

sprzet mam stary, celeron 950, wiem ze powinienem go wymienic ale niestety finanse mi nie pozwalaja na wymiane sprzetu

no jeśli chodzi o procesor to masz lepszy od mojego ja mam niestety grata Pentium2 i moje finanse również nie pozwalają na zmiane kompa na nowszego. też filmików na necie nie moge oglądać bo się zacinają, mam zainstalowaną aplikacje neostrady i mi nie zamula kompa ale łącze się przez prgram

“AutoConnect v0.1.2.5” to działa na takiej zasadzie że łączy się komputer automatycznie z internetem i nie musze ręcznie się łączyć bo to tylko denerwuje. ale na twoim kompie filmiki powinny normalnie działać więc nie wiem co jest grane, raczej mi się zdaje że to również zależy od karty graficznej.

Pozdrawiam.