Neostrada 1mb/s - rozłączanie się - wina tpsa czy moja?

Od dwóch tygodni mam Neostradę 1mb/s i na początku tzn, pierwszy dzień, było wszystko ok, później zaczęła się często rozłączać nawet co 20min jak pochodziła raz przez 10h to był normalnie cud, a czasem jest również tak że niby chodzi dobrze a transfer jest taki niski że pożal się Boże, a pierwsza lepsza stronka otwiera się parę ładnych minut. Wszystko zainstalowałem jak pisało w instrukcji, podłączyłem. A do tych baranów z tpsa nie dzwonię bo wiem jak to się kończy :frowning: . Więc jeśli ktoś wie co może być tego przyczyną, bądź miał taki sam problem, niech mi pomoże. PLEASE

Jakiego masz kompa? Ja miałem kiedyś ten problem, jak miałem słabego kompa, a od kąd mam nawet dobrego to jest luss nie rozłącza się, jedynie co 24h, bo tak tp s.a. wymyśliło.

A ja bym jednak zadzwonił. W końcu to administrator i wiele widzi.

Mi jak kiedys przestalo chodzoc neo, to zadzwonilem tam do nich(rozmowa chyba byla platna tylko za jeden inpuls), babka odebrala, zadala standardowe pytania, kazala odinstalowac antyvira, ja tak zrobilem i wszystko zaczelo dzialac.

Watpilem zeby oni mi cos pomogli a jednak.

Chociaz ze tpsa skapi na kazdym abonencie to jednak ma dosc dobrych ludzi z pomocy technicznej.