Neostrada 1mb/s - rozłączanie się - wina tpsa czy moja?

(Szakal0070) #1

Od dwóch tygodni mam Neostradę 1mb/s i na początku tzn, pierwszy dzień, było wszystko ok, później zaczęła się często rozłączać nawet co 20min jak pochodziła raz przez 10h to był normalnie cud, a czasem jest również tak że niby chodzi dobrze a transfer jest taki niski że pożal się Boże, a pierwsza lepsza stronka otwiera się parę ładnych minut. Wszystko zainstalowałem jak pisało w instrukcji, podłączyłem. A do tych baranów z tpsa nie dzwonię bo wiem jak to się kończy :frowning: . Więc jeśli ktoś wie co może być tego przyczyną, bądź miał taki sam problem, niech mi pomoże. PLEASE

(VersQ.) #2

Jakiego masz kompa? Ja miałem kiedyś ten problem, jak miałem słabego kompa, a od kąd mam nawet dobrego to jest luss nie rozłącza się, jedynie co 24h, bo tak tp s.a. wymyśliło.

(system) #3

A ja bym jednak zadzwonił. W końcu to administrator i wiele widzi.

(Karolg03) #4

Mi jak kiedys przestalo chodzoc neo, to zadzwonilem tam do nich(rozmowa chyba byla platna tylko za jeden inpuls), babka odebrala, zadala standardowe pytania, kazala odinstalowac antyvira, ja tak zrobilem i wszystko zaczelo dzialac.

Watpilem zeby oni mi cos pomogli a jednak.

Chociaz ze tpsa skapi na kazdym abonencie to jednak ma dosc dobrych ludzi z pomocy technicznej.