Neostrada 2Mb i TP-LINK W8901G

Witam.Problem mam tego typu iż, miałem neo 1Mb, podniosłem na 2Mb,wszystko działa na routerze wymienionym wyżej. Po podniesieniu prędkości pojawił się problem taki iż mam dużo mniejszą prędkość ,żeby nie powiedzieć że gorszą niż miałem dotychczas, po prostu są takie skoki transferu że głowa mała. Podłączyłem dla sprawdzenia modem standardowy USB Neostrady i wszystko jest ok,tak jak ma być.Zastanawia mnie fakt że kiedy miałem 1mb na routerze chodziło mi normalnie,od czasu podwyższenia też na routerze na 2mb dzieje się masakra. Nie wiem gdzie tkwi problem,niby router jest ok, łącze też bo na zwykłym modemie działa normalnie,dostępność takiej prędkości też ,bo sprawdzali mi z tpsy i ok.Macie jakiś pomysł jaka może być przyczyna.Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Witam.Mam identyczny router z tym że przy Netii.Zresetuj dziada guziczkiem z tyłu routera nastepnie wpisz w przeglądarce adres: 192.168.1.1 wpisz hasło i login admin i wejdź w zakładkę “QUICK START” i skonfiguruj jeszcze raz swoje konto.Jeśli masz swojego Firewall’a to wejdź w zakładkę “ADVANCED SETUP” i wyłącz Firewall - kliknij SAVE,następnie wyłącz i włącz rotuer i zobacz wtedy.

EDIT/////

Jeśli to nic nie da to wejdź w zakładkę ADVANCED SETUP następnie ADSL i rozwiń zakładkę ADSL MODE (ADSL TYPE powinno być - ANNEX A/L - tego nie ruszaj) domyslnie jest AUTO SYNC-UP zmień na ADSL2 i SAVE-jeśli nic to zaznacz ADSL+2 i SAVE.

wyłącz tj disabled? wszystko już próbowałem z tego co póżniej wymieniłeś,tzn z tymi ADSL? bez efektu jak narazie