Neostrada 40mb opinie

Witam, zaproponowano mi internet do 40mb z telefonem za 109zł miesięcznie do tego Livebox 3.0 (umowa 24 miesiące) , czy ktoś korzystał z tej oferty i czy ten router jest dobry? Teraz mam internet 10mb i telefon (120zł miesięcznie płacę) do tego Netgear dgn2200 czy opłaca się brać ofertę? czy po podłączeniu netgeara do liveboxa będzie dobrze działało?

Dzwonili że jest możliwość podłączenia internetu ale nie wiem czy będzie pełna prędkość (do tego monterzy musieliby mi instalować, by było vdsl). Proszę o opinie, czy warto wchodzić w to, czy poczekać?

A na co będziesz czekał ??

Witam.

Po moich walkach z Orange przy podpisywaniu umowy na Neo DO 10 Mb (pół roku temu), teraz dwa razy się zastanowię czy podpisać z nimi kolejną umowę.

Po przejściu na tą szybkość przez dziesięć dni działała 10 Mb (tyle jest dni na rozwiązanie umowy :slight_smile: ), po tym okresie wróciła do starej prędkości czyli 6 Mb.

Po licznych telefonach na infolinię dowiedziałem się że wszystko jest w porządku bo do 10 MB to także jest 1 Mb :slight_smile:

Neo ciągle rozłącza (czekam na wizytę techników). Aktualna prędkość Down 7,5 Up 0,5

Polecam lekturę z tego linka http://biuroprasowe.orange.pl/wojciechj … ommentForm

Pozdrawiam

Wszystko zależy od jakości infrastruktury.Jeśli kable są ok to powinno być dobrze.Osobiście mam neta od netii ale po kablach orange.Umowa jest na tzw.max internet czyli tyle ile pójdzie po moim kablu,a idzie cały czas 10Mb,nie ma żadnych przerw,ping jest ok.25.

2731308108.png

@karpmax

No znam to , oarange kuleje pod tym względem delikatnie mówiąc. Ale jeśli oferują 40 to na pewno mniej niż 21 nie może mieć heheh Zawsze to coś.