Neostrada 512 KB na 2 MB

Witam mam pytanie… Wczoraj mi przywiezli umowe na Neostrade 2 MB podpisalem rano wlaczam komputer pokazuje mi szybkosc 2,4 mb/s, a sciaga jak 512 kb/s a umowa ma obowiazywac od 1 kwietnia. Dopiero 1 kwietnia mi wlacza szybsza?

teraz wszytko leci z automatu nie tak jak kiedyś ze jeśli miłemu panu z działu technicznego się chciało i nie miał co robić to przyspieszali wcześniej czasem umowa miała wejść dopiero za 2 miesiące a po 2 dniach już było przyspieszone obecnie jest inaczej wiec jeśli na umowie jest 1 kwietnia to albo będzie od 1 kwietnia bądź z nowym okresem rozliczeniowym czyli od 1 lutego

Dodane 28.01.2010 (Cz) 20:40

zapomniałem dopisać synchro dostałeś nowe lecz jeszcze musza przestawić na porcie i wtedy będzie full

Dziekuje Ci bardzo za odpowiedz mozna zamkniac watek…

to też zależy czasem czy się zamawia nową neo czy przedłuża. Bo jak nową to zawsze jest okres który mają na podpisanie umowy. A ja się przedłuża to różnie bywa. Mogą w każdej chwili przedłużyć. Ja brałem ostatnio neo 6mb a wcześniej miałem 2mb, i w międzyczasie zauważyłem skok prędkości, na razie hula ok, niby dali mi prawo rezygnacji z umowy ale chyba sie na to nie zapowiada.

Ja przedluzam umowe

I masz w umowie ten zapis że możesz zrezygnować w ciągu 3 pierwszych miesięcy?