Neostrada 512 KB na 2 MB

(Konradraszewo) #1

Witam mam pytanie.... Wczoraj mi przywiezli umowe na Neostrade 2 MB podpisalem rano wlaczam komputer pokazuje mi szybkosc 2,4 mb/s, a sciaga jak 512 kb/s a umowa ma obowiazywac od 1 kwietnia. Dopiero 1 kwietnia mi wlacza szybsza?

(Spike7hlnw) #2

teraz wszytko leci z automatu nie tak jak kiedyś ze jeśli miłemu panu z działu technicznego się chciało i nie miał co robić to przyspieszali wcześniej czasem umowa miała wejść dopiero za 2 miesiące a po 2 dniach już było przyspieszone obecnie jest inaczej wiec jeśli na umowie jest 1 kwietnia to albo będzie od 1 kwietnia bądź z nowym okresem rozliczeniowym czyli od 1 lutego

-- Dodane 28.01.2010 (Cz) 20:40 --

zapomniałem dopisać synchro dostałeś nowe lecz jeszcze musza przestawić na porcie i wtedy będzie full

(Konradraszewo) #3

Dziekuje Ci bardzo za odpowiedz mozna zamkniac watek.......

(Jerzyjerzyjerzy) #4

to też zależy czasem czy się zamawia nową neo czy przedłuża. Bo jak nową to zawsze jest okres który mają na podpisanie umowy. A ja się przedłuża to różnie bywa. Mogą w każdej chwili przedłużyć. Ja brałem ostatnio neo 6mb a wcześniej miałem 2mb, i w międzyczasie zauważyłem skok prędkości, na razie hula ok, niby dali mi prawo rezygnacji z umowy ale chyba sie na to nie zapowiada.

(Konradraszewo) #5

Ja przedluzam umowe

(Jerzyjerzyjerzy) #6

I masz w umowie ten zapis że możesz zrezygnować w ciągu 3 pierwszych miesięcy?