Neostrada 6mb/s

witam! Chciałbym założyć temat bo mam problem.

Otóż dzisiaj otrzymałem kurierem modem ZET Combo wraz z internetem 6mb/s od Telekomunikacji. Mój problem polega na tym ,że po prawidłowym podłączeniu modemu ze wszystkim dioda ADSL mruga zamiast świecić ciągłym światłem. Moje pytanie to czy coś jest nie tak ,czy trzeba czekać na SMS o możliwości korzystania jak to wyczytałem na innym forum.

Dodam jeszcze że moja miejscowość jest oddalona od centrali o ok. 3 km a wcześniejsze próby podłączenia internetu stacjonarnego skończyły się niepowodzeniem, chociaż ostaniom próbę wykonywałem ok. 5 lat temu więc nie wiem czy coś się zmieniło na lepsze od tamtej pory

Z tego co piszesz wynika że dopiero co zamówiłeś usługę i na razie musisz poczekać na “aktywację” wtedy przeprowadzisz proces rejestracji itd.

Pozdrawiam.

jeśli nie miałeś wcześniej internetu to musisz czekać.TP teraz modernizuje swoje systemy i będzie to trwało do jutra, we wtorek nie powinno być już problemów z rejestracją usługi jeśli kurier zdąży dostarczyć im umowę w tym czasie.jak będzie się to opóźniać to dzwoń do nich

Zadzwoniłem do TP i tak właśnie powiedzieli że nie otrzymali umowy (z pewnością z powodu soboty i niedzieli) i dopiero jak kurier ją dostarczy uaktywnią wszystko do wtorku najpóźniej. Dziękuję za odpowiedź i dam znać co i jak … mam nadzieję ,że już z nowym internetem :slight_smile:

Pozdrawiam :slight_smile: