Neostrada a domyślna przeglądarka

Jak skonfigurować neostradę żeby domyślną wyszukiwarką był np.Fire Fox a nie IE 6?

Na przyszłość nie śmieć

A co tu ma do tego konfiguracja NEO ??

Musisz skonfigurować przeglądarkę żeby była domyślną i nie ma tu znaczenia w jaki sposób łączysz się z netem.

Właśnie,że ma.Zapewne chodzi o to żeby po połączeniu z neostradą ta uruchamiała przeglądarkę.Ale jest tylko opcja IE 6

Piotr 676 ma rację ,dlatego Was proszę o pomoc.

Zapewne masz na myśli aplikację dostępową Neostrady, ale korzystanie z tego “cudu” nie jest dobrym pomysłem.

Jeśli więc oldwit korzystasz z tego programiku to odinstaluj go i skonfiguruj zwykłe połączenie modemowe, które możesz wrzucic do autostartu. Wtedy wybór przeglądarki będzie zależał wyłącznie od Ciebie :wink:

Niby prosta sprawa ale nie dla laika komputerowego.Przydał by się jakiś link z opisem Jak to zrobić? Może ktoś wie gdzie szukać?

Skonfiguruj połączenie nazywając je dowolnie

Konfiguracja Neostrady 


Start=>> Programy=>> Akcesoria=>> Komunikacja=>> Kreator Nowego polaczenia 


Polaczenie z Internetem=>> Konfiguruj moje polaczenie recznie=>> Polacz uzywajac modemu telefonicznego 


Nazwa uslugodawcy internetowego=>> dowolna 

Numer telefonu=>> * 

Nazwa użytkownika=>> ktore otrzymales podczas rejstracji 

Haslo=>> ktore otrzymales podczas rejstracji

Skrót tego połączenia wklej do menu Start->Wszystkie programy->Autostart

Po uruchomieniu komputera nawiązane zostanie połączenie z internetem.

Jeśli wszystko będzie działało, możesz odinstalować aplikację neostrady, której używasz teraz

Teraz " jestem w domu" wielkie dzięki. Dobranoc. :smiley:

Nie przypuszczałem że jeszcze ktoś korzysta z tego badziewia, dlatego moja odpowiedź była taka a nie inna 8)