Neostrada a konto z ograniczonymi uprawnieniami

Komputer z kontem administratora(ze sklepu)-jak utworzyć konto z ograniczonymi uprawnieniami tak by Neostrada się na nim uruchamiała(pojawia się bląd 623 w momencie próby połączenia)

Na nowym(tzn. utworzonym innym ) koncie z uprawnieniami admina nie ma problemu.

Kombinuję już dłuższy okres czasu i nie mogę rozwiązać problemu (analizując dostępną z pliku pomocy-pomoc Mikrosoftu )proszę o jakąś poradę albo odnośnik na forum gdzie ją znajdę.

MOŻE pomoże założenie konta administratora a potem temu kontu zmniejszyć uprawnienia

To konto utworzyłem i na nim się łączę bez problemu.

Jednak nie chciałbym wisieć w sieci jako administrator tylko jako użytkownik z ograniczonym dostępem do komputera.

chodzi mi o okrojenie uprawnień administratora po utworzeniu jego konta a jeśli boisz się w sieci to weź albo Linuxa albo firewall-a

OK Linux-a testowałem - tylko uruchomienie Neostrady pod nim to kaszana .

Firewall+antywirus+adware+antytrojan jest.

Tylko dla bezpieczeństwa własnego - ten użytkownik z dostępem do sieci na ograniczonych uprawnieniach.

Kombinowałem z konsolą MMC tylko nie bardzo wiem jak ograniczyć te uprawnienia(o których mówisz) na nowym dodanym koncie z ograniczonymi uprawnieniami.

Wiem ,że jest to możliwe bo mam tak ustawiony net w pracy(admin poza netem a użytkownik może wchodzić ) ale mam urlop do połowy września więc się nie dowiem tak szybko jak to skonfigurować

jeśli masz win xp to wygląda tak panel sterowania >> konta użytkowników pip7dk.th.jpg

zapytaj się TP SA oni muszą to wiedzieć co zrobić neozdradą żeby chodziła poza kontem admina

Hej dzięki za chęć pomocy.W końcu zostaję z netem na nowym koncie z grupy administratorzy .Pozdrowienia