Neostrada bez telefonu?

Witam,

1 pytanie Mam pytanie tak jak w temacie czy możliwe jest założenie neostrady bądź innego prowidenta bez stacjonarnego telefonu?(chodzi głównie o netie i neo) przeprowadzam się niedlugo i bede potrzebowal neta który nie bedzie wymagal telefonu!

2 pytanie Jak jest z tym blueconnect? Pisze ze załapuje Lublin - oplaca sie go zakladac?-

Jaka szybkosc osiaga?

W jakich cenach?-bo nie moge sie polapac na stronce;-)

i ogólnie polecacie go?;>

Pozdrawiam-Paweł i czekam na odpowiedz!

Jeśli chodzi o Neostradę - możesz nie mieć telefonu, ale wtedy musisz płacić za utrzymanie stanu technicznego łącza. A jest to kwota minimalnie mniejsza niż za telefon, więc tak naprawdę to pic na wodę fotomontaż.

ehhh radiówka akurat tam zasiegu nie ma :?

A w netii mozna bez telefonu stacjonarnego?:slight_smile:

Prawdę powiedziawszy, choć zabrzmi to nieco dziwnie, mam Neostradę kilka lat i nie mogę narzekać ani na jakość usługi, ani też na traktowanie (mam tu na myśli no. jakość pomocy technicznej).

Radiówka podobno sie nie oplaca:

  • mala szybkosc pobierania

  • czasem nie ma neta…

  • niestabilna ogólnie:)

Jeszcze jedno male pytanko czy jak ma sie neostrade bez tel. to predkosci “wyciaga” ona normalnie tak jak by był telefon??

i drugie zna ktos ceny za za jaka szybkosc jaka cena…Za bardzo na stronce sie polapac nie moge

Co do NEO to oczywiście sam korzystam i osobiście polecam, bo nie ma mowy tu o porównaniu z radiówką - dwie różne historie. Co do opłat przy NEO to jeśli masz abonament to minimum 50zł a jeżeli sama opłata za utrzymanie łącza to jest 36,60 zł. Zastanów się czy nie lepiej dopłacić te niecałe 14 zł i korzystać z telefonu. :slight_smile:

Tylko ze tam gdzie teraz bede mieszkal nie bedzie lini telefonicznej przez najblizszy rok!

Jeśli jesteś z lublina to polecam ci play online. Za 45zł miesięcznie otrzymujesz net 1mb z ograniczeniem do 5 giga więc oferta bardzo bardzo. Sam bym się skusił ale narazie nie jestem w zasięgu.

Wejdź na http://web.playmobile.pl/pl/internet/index.html i poczytaj bo warto. :smiley:

Dokładnie 5gb to nie jest taki duzy limit…

Szybkosc pisze Prędkość transferu danych do 1mb …Juz bardziej blueconnect by sie oplacal zeby sie do stolicy przejechac:D i net okolo 6mb;]

PYTANIE

W jakim czasie neostrada mi zrealizuje dostarczenie modemu + zalatwienie formalnosci?

Napisałeś wcześniej, że nie ma i nie będzie u Ciebie linii telefonicznej przez najbliższy rok, więc z NEO nici.

Kolego NEOSTRADA BEZ TELEFONU STACJONARNEGO -placic bede 92 zł za 1 mb ale…Poswiece sie-jak bys przeczytal temat to bys wiedial o co chodzi:)

Pozdrawiam

A jakbyś wiedział na czym polega NEO bez telefonu to byś wiedział o czym piszę. Musisz mieć linię żeby mieć NEO czy z telefonem czy bez niego :smiley:

Ale linia jakas jest 2 domy wczesniej :)- to da sie zrobic zeby mial czy nie :evil:

Napisz do mnie na PW lub GG to Ci wszystko wyjaśnię dokładnie

Nie widze zebys podal gdzies GG =P~

Napisalem na PW ale nie wiem czy dobrze jest w “do wyslania” 2 x razy po 2x razy próbowałem…

GG 1888831

Gg kolega miał w podpisie :stuck_out_tongue: Nie wiem jak tam TP robi z doprowadzaniem linii, ale powinna na własny koszt ale nie wiadomo jak to w praktyce by było.

U mnie akurat miałem możliwość tylko na bezprzewodowy telefon(nendza jakich mało), bo linie bym musiał sam doprowadzić, mniejsza o kabel, ale potrzebowałem po drodze słupa(na własny koszt, załatwiać zgode u kogoś na działce i oczywiście mu za niego później opłaty płacić).

Miałem rok bezprzewodowy, później wszyscy komórki to z telefonu się nie korzystało to pyk i koniec, ciekaw jestem za co ja płaciłem 300zł jak mi urządzenia zabrał później, cud że kabla telefonicznego nie zabrał bo szedł od góry(urządzeń) do dołu pod telefon.

PW doszło a GG jak w opisie :smiley: