Neostrada błąd 680

Witam

Po podłączeniu modemu sagem fast 800 do mojego laptopa dioda ADSL przestaje świecić (nawet nie miga) ten sam modem podpięty do tej samej lini tel. tylko, że do komp stacjonarnego działa prawidłowo nie ma najmniejszych problemów z połączeniem się czy ze stabilnością internetu. jednak gdy przepinam go do laptopa dioda ADSL się nie zapala… Co mogę z tym zrobić??

Dzięki za pomoc

sprawdź czy poprawne są napięcia usb

OK zobaczę jak jest z napięciami, z tego co wiem to powinno być 5v.

Ps. wszystkie inne urządzenia typu pendrive, drukarka, mysza, kamerka internetowa działają.

Możesz także spróbować przeinstalować sterowniki, czasami pomaga.

Napięcie na USB jest poprawne. Sterowniki od modemu też już przeinstalowywałem, już sam nie wiem co mogę jeszcze zrobić… :frowning:

Wejdź do menadżera urządzeń, rozwiń ,plusikiem" kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowej, następnie na każdy ,główny koncentrator USB" kliknij prawym przyciskiem myszy --> właściwości, wybierz zakładkę zarządzanie energią, a potem odznacz: ,zezwalaj komputerowi na wyłączenie tego urządzenia w celu oszczędzania energii". Nic innego mi już nie przychodzi do głowy.

niestety nic nie pomoglo… macie może jeszcze jakieś pomysły??

może modem jest walnięty pożycz od kogoś taki sam i spróbuj

jak więc może być “walnięty”?

sory moje niedopatrzenie a inne urządzenia działają w tym usb co modem?

Tak wszystkie inne urządzenia działają prawidłowo, na modemie świeci sie doda PWR, dioda ADSL zapala sie przy podpięciu modemu a potem gaśnie i nawet nie mruga

zrób formata i spróbuj ponownie

Właśnie zrobiłem format dysku… myślałem, że to coś pomorze… niestety nadal nic, już tego nie rozumiem