Neostrada ciągle się zawiesza, ratuje mnie tylko reset

(Dejan Ms) #1

Witam. Mam dość nietypowy problem związany z Neostradą podczas działania eMule (v. 0,47c) i nikt nie jest w stanie mi pomóc :frowning:

Po podłączeniu eMule wszystko jest niby OK- high ID, zaczyna pobierać (nawet ponad 50 kB/s), ale do czasu - ZAWSZE następuje rozłączenie (to tylko kwestia czasu - minuty, czasem godziny, rekord działania to ok. 6 godz.), net wtedy staje i nie da się go już ponownie włączyć (ani nawet normalnie wyłączyć), pozostaje już tylko reset komputera. Tak dzieje się od zawsze (czyli od kilku miesięcy) za każdym razem gdy eMul działa (co prawda zdarzało się, że net zawiesił się też bez udziału eMula, ale to miało miejsce dosłownie kilka razy). Próbowałem już wszystkiego i nie wiem już czego to wina - internetu, eMulka czy komputera.

Podaję jeszcze kilka informacji i proszę o pomoc, bo bezradny już jestem :frowning:

Neostrada 512,

firewall wyłączony,

antywirus AVG 7.5 (wcześniej Kaspersky 6.0) nie wykrywa żadnego syfu w komputerze,

Windows XP,

obecne ust. eMule:

możliwości: 63kB/s - 16kB/s

limity: 56kB/s - 12kB/s

ilość źródeł: 400

limity poł.: 400

(Próbowałem już wielu różnych kombinacji ustawień i za każdym razem problem występuje)

Aha, dzisiaj zainstalowałem AVG Anti-Spyware, przeskanowałem komputer i znalazł 65 cookies'ów, ale problem nie zniknął, więc to chyba nie to..

Będę wdzięczny za każdą pomoc. Z góry dziękuję i pozdrawiam :slight_smile:

Na koniec załączam log z hijacka:

(Lasinski Jacek) #2

to może być wina modemu lub linii telefonicznej, mam podobnie :evil:. zrezygnowałem z neostrady.

(Krzychuu) #3

Dejan używasz aplikacji dostępowej Neostrady cyz ręcnzie skonfigurowanego połączenia?

(Dejan Ms) #4

Krzychu13 - używam zwykłej aplikacji Neostrady…

(Krzychuu) #5

Proponuję ją odinstalować - ona może powodować awarie. :wink:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight=

(PaPuX) #6

Nesotrada ma limit jednoczesnych połączeń z jednego IP, więc w programach typu P2P może jednocześnie następować tych samych polaczeń nawet tysiące.

Po przekroczeniu limitu połączeń automatycznie zostaje zresetowane twoje łącze.

Ogranicz liczbę połączeń w programie

(Dejan Ms) #7

Dzięki! :slight_smile: Mam nadzieję, że to coś zmieni… Popróbuję i dam znać, czy coś się zmieniło…

(Krzychuu) #8

Ok. Czekamy. :wink:

(Michalkk4) #9

Witam mam ten sam problem … Gram sobie w CoD 4 10 godzin i nic zero lagów itd a jak włącze flashgeta ( mam premium na rapidshare) to po max 2 godzinach mi się zawiesza net … (tak wykasowałem neostrade i zrobiłem nowe połączenie) nie wiem ocb?