Neostrada->co zrobić

własnie przekroczyłem 7 giga limitu, stronki www otwierają się masakrycznie wolno, czy jest jakas rada na to ?

czy można doładowac sobie jakiś dodatkowy limit , bo jak nie to zwariuję chyba :smiley:

Można dokupić sobie 2 GB transferu za chyba 10 zł. Ale nie pamiętam jak to się odbywa, najlepiej zadzwoń do nich i zapytaj jak to zrobić.

zmienić neo na szybszą wersję np. 512 a i można zmienić przeglądarkę na np. operę :smiley:

Super rada, myślisz że wszystkich na to stać ?? :?

Lepiej zachwaj takie dla siebie…

jak się przekroczy limit to i tak nie widać wielkiej różnicy :?

ie7

poczytaj o dokupieniu transferu, to jedyny sposób:

http://neostrada.pl/tpsa/run?n=h_oferty_tekst&p1=19122

Można sobie dokupić np. 2 GB transferu jak pisze NUKEM. Tu masz info:

Więcej: www.neostrada.pl --> Panel --> Informacja o usłudze --> Inne oferty

Tylko dlaczego ten numer nie dziala??? “polaczenie nie moze zostac zrealizowane” i tak za kazdym razem…

Bo albo masz zablokowane połaczenia na podwyższona opłatę w tym 0-300 ,0-700 itp. lub moze masz zawieszone jednostronnie,w tym wypadku wychodzące rozmowy,np moze masz zaległosci w rachunkach?

Innej przyczyna być nie moze,albo blokada na te numery albo TP cie jednostronnie odłaczyła. :lol:

Może coś u nich nawaliło.

Jak tak bardzo potrzebujesz to przejdź się do telepunktu lub na pocztę, salonu orange lub TP :mrgreen:

Kupilam zdrapkę i chyba jednak mam zablokowane 0-300. Potem sobie o tym przypomnialam. Dzięki

P.S. Na poczcie tez mozna to dostac?

Kiedyś widziałem te zdrapki na poczcie, ale czy dalej są to nie jestem pewien.

Na 100% powinni mieć w salonach orange i telepunktach :slight_smile: