Neostrada - czy da się zrobić coś takiego?

Witam

Moja koleżanka chce mieć w domu internet, ale jej rodzice nie chcą zgodzić się na to, ponieważ uważają, (i pewnie mają rację) że jej dwóch młodszych braci będzie chodzić po stronach “zakazanych”. Dlatego pytam, czy da się tak zrobić by np. na jednym z kont w XP (konto administratora) internet był, a na kontach ograniczonych nie było go?

Da się zrobić coś takiego??

Dzięki za odpowiedzi

Pozdr

Oczywiście,można tak zrobić :wink:

A nie lepiej zamiast całkowicie ograniczać internet zainstalować program który takie strony skutecznie zablokuje np. beniamin.

Przecież internet jest skarbnicą wiedzy i dzieciaki mogą się wiele nauczyć korzystając z niego.

Złączono Posta : 02.06.2006 (Pią) 19:11

To może napisz jak to zrobić :slight_smile:

aju internet jest skarbnica wiedzy… wiec te dzieciaki predzej czy poźniej wpadna na to jak to obejść :wink: wiec opcja z zablokowaniem netu jest bardzo dobra! a mozesz zrobic to na kilka sosobów… na koncie administratora instalujesz oprogramowanie od neostrady wczesniej zaznaczajac “pozwalaj na uzywanie tego programu tylko na tym koncie” czy cos w tym stylu i po problemie :wink:

a ile Ci bracia maja lat? Pamietajcie o akcji “NIE DZIECIA NEOSTRADY” 8)

Ja bym jednak dzieciom (jeśli nie są za młode oczywiście) pozwolił przeglądać neta. A może w przyszłosci ich to zainteresuje i będą dobrymi informatykami?

Czytałem gdzieś o tym, ale nie moge sobie przypomnieć gdzie :roll:

Ale można też zainstalować neo na koncie admina, a na koncie Gościa zablokować instalowanie programów, i po kłopocie.

Jeden ma chyba 9, a drugi może 12.

Panowie… Jak można tak OT-ować :o

Proszę się skupić na problemie (który przenoszę w odpowiednie miejsce) i nie wykładać go wypowiedziami bez żadnego sensu…

OT - kosz