Neostrada czy netia?

mam jak na razie neo 512 i zastanawiam się czy nie zmienić na netię :?:

netia ma teraz jak słyszałem ostatnio ciekawą ofertę ileś tam mb za 30zł wiecie może coś o tym :?:

dan667 Powiem tam jak wszyscy wiedzą neo jest mistrzem w matactwach… ale co by tu nie gadać ja jakoś jeszcze nie miałem poważniejszych problemów z neo. Mój sąsiad miał neo 512 teraz zrezrygnował i ma netie 1MB Netia maaa stasznie duże pingi i po gdzinie 22 nie wiadomo czemu z 1024mb/s robi mu sie 256mb/s. No jak dla mnie wnioski się nasuwają same…

nie kiepski przypadek z tym twoim sąsiadem ale o tym internecie satelitarnym wiecie coś??? ze niby za 30zł tylko nie pamiętam jaka szybkość

Jeżeli chodzi ci o D-Star to bardzo droga instalacja około 1000 euro ale działa wszedzie :smiley:

ale ona jest z neti :?:

chyba o to mi chodzi

heh myślałem że takie tematy po 14tym raczej rzadziej będą się pojawiać a tu popatrz popatrz:)))chyba powinien powstać jeden dział na forum który by objoł całe porównanie tepsy co do netii bo postów co nie miara i na dodatek tej samej treści

netia nie ma żadnego za 3dychy bynajmniej nie w promocji…

natomiast netia jest tak czy siak nieco tańsza od neo i bez limitów choć tepsa zapowiada i już chyba powoli wprowadza że będzie też bez limitów (objęty jest tym ktoś już w ogóle?) jeśli jesteś związany umową w tepsie na czas określony to wcześnie zaczołeś się zastanawiać (radzę poczytać conieco postów w tym dziale forum), jeśli na nieokreślony to nie ma problemu… myślę że netia z pośród wielu to dobry dostawca internetu i przy tym BARDZO konkurencyjny do tepsy, dużo ludzi na nią przeszło także wybór należy do ciebie…

hajduk123 masz jakies fantazje! :? .Znam dużo ludzi w nysie gdzie mieszkam którzy mają netię i są z niej zadowoleni.Nie mają żadnych problemów :smiley: .A z tym twoim transferem po 22 ze spada to jakaś bujda :? .A co do gier wcale nie ma duzych pingow czasami sie zdarza ale to nie znaczy ze zawsze.i poza tym nie jest u ciebie hajduk1024mb/s tylko 1024kb/s i nie 256mb/s tylko 256kb/s. :?

Już wszyscy.

die.eye ja jeszcze mam limit transferu to ma być dopiero od marca :slight_smile:

No to dziwne bo od 1.02 podobno nikt limitu już ma nie mieć… Spróbuj przekroczyć limit a się przekonasz :). To, że masz licznik pobierania danych nie świadczy o tym, że limity dalej występują. Co do twoego pytania polecam stronkę http://netia.novem.pl/. Po 14 to już teraz nie wiem, czy dalej Promocje w Netii obowiązują… Ja zostałem przy Neo i jestem zadowolony. Mam Neo 512 i w sierpniu kończy mi się umowa, więc już w Maju będę mógł się przesiąść na coś szybszego ;).

To, że w panelu nalicza dane nic nie znaczy. Użytkownik obcego forum już przekroczył limit a prędkość podstawową ma ciągle identyczną

licznikzl1.jpg