Neostrada :D

Witam.

Mam pytanie co wy jako użytkownicy neostrady lub Ci którzy mieli neostrade o niej sądzicie ?

największym atutem jest możliwość zmiany ip i nie czekania w kolejce ściągając z rapidshare

Jak Netia zbuduje więcej punktów stykowych z siecią TP będzie to konkurencyjna oferta w stosunku do neostrady

mam Neo od 3lat i jestem bardzo zadowolony. Zaczynałem od 128kbps a skończyło się na 1Mb

Proszę zmienić temat postu na konkretny,opcja zmień i popraw.JNJN

witam.ja mam neo i neostrada wcale nie jest taka zła.pozdrawiam

mam Neostradę od 28 kwietnia ubiegłego roku. Na początku były problemy z podłączeniem (coś z linią, czekałem 3 mies.) lecz po ich rozwiązaniu neostrada chodziła już stabilnie. Oczywiście były awarie, czasami cała okolica nie miała neo (było tak ze 2-3x). Od końca czerwca (akurat na wakacje :mrgreen: ) nie było problemów, wszystko chodziło pięknie :wink: nawet jeśli przekroczyłem limit o 15-30 Gb mi nie zwalniała :mrgreen: Gdy niedawno pojawiła się możliwość zerwania umowy bez roszczenia odszkodowawczego, wymówiłem umowę (miałem neo 128kb/s). Internet odcięto to mi 3 marca (akurat na ospę zachorowałem ;( ). Pierwszym moim założeniem było podłączenie sobie multimo, lecz gdy kolega (wcześniej mu kilka tyg. odcięto internet, gdyż też wymówił umowę) czekał prawie miesiąc na multimo zrezygnowałem z tej myśli i zadzwoniłem na 9393 aby zamówić neostradę (tym razem 1mb :mrgreen: ) , a na następny dzień mogłem jechać po odbiór modemu :slight_smile: (kurierom nie ufam, trzeba długo czekać :stuck_out_tongue: ). Nie mam żadnych problemów, pingi w grach są niskie, praktycznie żadnych lagów. Wiem, co mówią ludzie o TP i neo, lecz są to oszczerstwa (w większej części, tak myślę :lol: ).

nigdy nie miałem poważniejszych problemów no chyba że ze swojej winy, ogromny atut zmienne ip, i także miałem przejście ze 128 kb/s na 256 a teraz już 1 Mb.

Witam.

Korzystałem z neostrady od września 2003 roku.

Ostatnio miałem łącze 2Mbit/s.

Od strony technicznej nie mogę nic zarzucić tej usłudze.

W przeciągu prawie 4 lat można na palcach jednej ręki policzyć

ilość awarii. Naprawdę wszystko było OK.

Jednak polityka cenowa i podejście do Klienta to już inna bajka.

Dlatego pożegnałem się z Neo na rzecz konkurencji.

To co dla jednych jest atutem dla drugich jest wręcz kolosalną wadą.

W pracy mam NEO 6MB i jak działa to jest bardzo dobrze, ale w przypadku awarii nikomu nie życze kontaktów z BOS i tempa załatwiania spraw, bo jest to wręcz koszmar.

Neo jest :wink:

Mam ją od września ( opcję 1 mb ) i nie było z nią żadnych powikłań.

Nie wiem jak inni ale ja neostradę polecam