Neostrada! daleko od centrali?

witam. mam takie pytanie otóż koleżnaka chciała sobie podłączyć neo. Ok wszystko w porządku modem dostala, umowe też ale póżniej sie okazało ze jest zadaleko centrala i nic z tego. miala miec neo 128. I czy jest taka opcja ze jak jest za daleko centrala to neo nie pojdzie???Koleżanka mieszka w miejscowości Sędziszowa k. Bobowej i tam prawdopodobnie jest centrala!!!prosze o szybka odpowiedz!!

Gdy jest za daleko od centrali, chyba dalej niż 15km, to nie można podłączyć sobie Neo. Neo 128 jest już chyba wycofane ze sprzedazy, tak mi sie zdaje…

Odległość od centrali to jedno, a jakość sieci to drugie.

Przy dużej tłumienności łączy może być problem.

W jaki sposób jest realizowane połączenie telefoniczne

Sędziszów - Bobowa ?

nierozumiem??? wiem ze opcja 128 jest dalej dostępna! !!

Nie chodzi o odległość drogową.

Połączenie telefoniczne może być realizowane drogą

napowietrzną czy kablową.

Długość połączenia bezposredniego z centrali do

domu Abonenta często rózni się od drogowej.

Pytanie - jak bardzo

kablowo za pomocą lini telefonicznej

Barti015 jeżeli koleżanka podpisała umowę z T.P. na świadczenie usługi, czyli w tym przypadku “neo” to teraz kłopot ma “tepsa” a nie twoja znajoma. Niech stanowczo egzekwuje realizację umowy w najbliższym punkcie obsługi klienta ale nie ustnie tylko przez złożenie pisemnego żądania itd… Na pismo muszą dać odpowiedź w przeciągu jak się nie mylę dwóch tygodni. To jest ich błąd, że nie sprawdzili łącza.

W przypadku gdy oferta nie może zostać zrealizowana z przyczyn technicznych, to TPSA według regulaminu zrywa umowę, bez konsekwencji, a Twoja koleżanka jest zobowiązana oddać im modem.