Neostrada i jej "odchyły"

Witajcie!

Czy Wam również zdarza się, by usługa o nazwie Neostrada nie działała jak powinna? Czasami w godzinach 16-20 zdarza się, że łącze, które powinno mieć przepustowość 6Mb/s działało następująco:

1498268204.png

Próbował ktoś z Was coś z tym robić? Dzwonić na infolinię albo coś innego?

Za wszelkie opinie będę wdzięczny.

Za doża prędkość dla twojego kabla bądź masz jakieś uszkodzenie.

Az takich odchyłów nie powinno być + - 20 30% to jeszcze ujdzie a tu masz albo za dożą prędkość albo awarie kabla gniazdka itp Zadzwon na błękitną linie i zgłoś problem

ps Pokaz dane z rutera modemu ,SNR Tłumienie" itp to ci powiem co się dzieje mniej więcej :slight_smile:

Mam to samo od tygodnia !!

i dalej to samo …ruter też restartowałem z ustawień fabrycznych…nic.Chyba zadzwonię do nich.

Teraz ok. 2Mb ale to dalej mało !!

Mam to samo na 6 mega, ale bardzo rzadko, mi to nie przeszkadza szczególnie.

Zgoda-nie przeszkadza w przeglądaniu stron www ale przy grze online bardzo!

Ja tak miałem koło 2 tygodni temu, mój sąsiąd tak samo.

Samo przeszło. Może jakieś konserwacje?

U mnie jest wszystko w jak najlepszym porządku :wink: Tłumienie i inne parametry również. Do teraz Neostrada chodziła ekstra, z małymi wyjątkami. Jakieś konserwacje? Jutro mam zamiar do nich zadzwonić.

Pewnie przeciążenia

Jak wyżek, przeciążenia. Musisz czekać na rozbudowanie twojej centrali. Miałem to samo, trwało 6 miesięcy.

Możesz utargować zniżkę na abo, wystarczy zadzwonić na infolinie i zgłosić reklamacje. Dowiesz się również kiedy jest planowana rozbudowa.

Jest 00:30 i sytuacja przedstawia się następująco:

1498794364.png

Czyli jak widać, to przeciążenia w godzinach “szczytu”. Jeśli jutro sytuacja się powtórzy, nie omieszkam zadzwonić na infolinię :wink:

przeciążenia które pewnie nie miną tak szybko. staraj się o obniżenie kosztów abonamentu powiedz że masz w nocy tylko w miarę dobre osiągi i to nie zawsze i do tego ping powyżej 100ms sprawdzą co i jak i możesz nawet 50% albo więcej mniej płacić do czasu aż nie zrobią czegoś

Macie pecha bo u mnie od niepamiętnych czasów neostrada przez całą dobę nie daje żadnych powodów do narzekań…i trzyma swoją opcję non stop.

1499104656.png