Neostrada i logowanie się do kont ze zdefiniowanym IP

Witam

rozwinę to co w temacie. Mam NEO, WinXP, zależy mi na skorzystaniu z pewnej usługi, niestety admin może mi założyć konto pod warunkiem że będzie ono miało zdefiniowane IP użytkownika. Łącząc się z NEO mam oczywiście IP zmienne więc pojawia się problem, po zmianie IP nie mam już dostępu do konta. Czy jest jakaś możliwość wybrnięcia z sytuacji? Założyłem sobie darmową domenę na no-ip.com ale to nie działa, wydaje mi się że taka domena pozwala tylko znaleźć moją maszynę w sieci ale chyba nie symuluje stałego IP gdy ja chcę się połączyć ze światem.

Czy jest możliwość posiadania czegoś co pozwoli mi logować się do serwera tak jak użytkownik ze stałym publicznym IP?

IP stałego na Neostradzie nie osiągniesz,jedynie DSL lub podobne łącze ze stałym IP.I nic innego mi do glowy nie przychodzi jak włąśnie skorzystanie z no-ip i tym podobne.

No to może podaj IP serwera proxy i łącz się przez niego

Mógłbyś coś więcej napisać na ten temat? Może bym to wypróbował.

Nie wiem czy proxy pomoże,admin i tak prawdziwe ip będzie widział…

Krzysiek21 mylisz się…

sprawdź http://odblokuj.pl/ , mniej inwazyjne na ustawienia niż mieszanie z proxy a daje podobny efekt…

To chyba by działało przy próbie logowania się poprzez stronę www. Ja nie dodałem że na to konto o którym wspominałem loguję się poprzez program tunnelier, do serwera SSH.

to załatw sobie gdzieś darmowy shell i z niego się loguj

następnym razem wyrażaj się precyzyjniej

a nie możesz skorzystać z “no-ip.pl”, a admin może Cię wtedy dodać do zaufanych hostów jako domenę :slight_smile: