Neostrada i modem

mam takie pytanie w grudniu 2004 kupiłem modem neo w promocji za 1 zeta, gdy teraz mam umowe do końca tego roku i chce z neo zrezygnowac to musze oddać ten modem?

Modem zostaje.

W razie czego zadzwoń na 0 801 321 123 i się upewnij. ;]

modem kupiles, a ze za 1 zl bo była promocja wiec zostaje :-o

Proponuje poczytać w umowie którą zawarłeś, a nie pytać o wszystko na forum. :!:

własnie najpierw to zrobiłem ale w umowie nie ma ani słowa o modemie :frowning:

Modem zostaje. Rezygnuj z Neo póki możesz!

jeszcze nie moge, zostało mi 5 miesięcy

J a skolei słyszałem, że modem się oddaje… :?

C zy ktos może podać żródło z którego wie, że się nie oddaje :?:

5to bedzie problem bo pudełko wyzuciłem od modemu :lol:

Jeśli zrezygnuje w czasie trwania promocjyjnej umowy to w letniej promocji mówi o tym punkt 8. Trzeba oddać. Wydaje mi się że w kazdej jest tak samo w tym wwypadku. Mowa tu o modemie za 1 zł.

http://neostrada.pl/doc/regulamin_letnia_promocja.pdf

Przed chwilą zadzwoniłem na infolinię Neostrady TP.

Zapytałem się, modem zostaje , nawet jeśli chcę zerwać umowę wcześniej. Oczywiście obowiązuje karencja za pozostałe miesiące zależna od szybkości naszej Neostrady.

Jest tak nawet wtedy, gdy modem został zakupiony w promocji.

Nie ma co spekulować, tylko zadzwonić. Rozmawiałem z dwoma osobami i twierdził tak samo.

W razie czego zadzwońcie do nich.

Update:

Ciekawe, jak to rzeczywiście jest z tą promocją odnosząc się do Regulaminu, do któego link podał Lazikar

Ja także zadzwoniłem, aby rozwikłać ten problem.

Mamy tu dwie promocje Świąteczną, z której korzysta Norton i w niej jak używa się modemu przez trzy miesiące i po tym okresie rezygnuje to modem zostaje na własność.

W letniej promocji trzeba jednak modem zwrócić. W przeciwnym przypadku należy zapłacić 240 zł. :slight_smile:

A jesli kolega Norton nie ma innej mozliwosci stalego dostepu do internetu jak tylko poprzez TPSA ?

U mnie jest taka sytuacja ze tylko TPSA oferuje w moim rejonie dostep do internetu.

Co do modemu.

Podpisywalem rok temu umowe i specjalnie sie pytalem co z modemem.

Pani powiedziala ze modem jak najbardziej zostaje dla nas :wink:

Tylko po co mi on skoro juz nie mam internetu :slight_smile:

na szczęście mam taka mozliwość i raczej z neo zrezygnuje…chyba ze a przedłuzenie umowy dostane jakieś dobre oferty…

możesz go spzedać jak najbardziej :slight_smile:

Dlaczego ma rezygnować z Neostrady póki może??? Czy to aż takie złe łącze?

nie wcale nie nazekam na jakość łącza tylko na cene, u mnie stałe łącze 256 kb/s zapłace 50 zeta na miesiac , a neo 128 płace teraz 72 zeta, wiec się nieopłaca

No już się bałem… Bo właśnie skorzystałem z tej promocji, w które Neo kosztuje niecałe 30 zł przez dwa miechy (512 kB/s). Ale potem pewnie przejde na to słabsze łącze…

Norton - jesteś zadowolony z Neo i ogólnie z usług TP?

tak

Ja nie nażekam na jakość usług oferowanych przez TP, jest ok, nie miałem żadnego problemu z rachunkami ani innymi rzeczami, neo tez jest spoko, tylko wciąż za droga, ale ma to sie zmienić, czytałem w newsweku czy w gazecie że niedługo neo stanieje :slight_smile:

Jak by tak było to ja zostaje przy neo

moze ja wtrace swoje 2 grosze, od prawnie 5 lat miałem modem ale od 1 czerwca zostałem posiadaczem neo opcja 128 i jak na razie jestem bardzo zadowolony (smiga na max tj. 16KB) co do ceny to moze jest za wysoka (72 zł) jak by spadła do jakiś 50zł to by było coś, ale: cytat:

“Operator tłumaczy, że cena najtańszych wersji Neostrady (np. 128 kb/s) nie pokrywa kosztów świadczenia usługi…” wiec cos mi sie zadaje ze nie zejda z cena :(.

muszą zdjąc, bo konkurencja nie spi, ja za 128 kb/s zapłaciłbym u siebie jak bym stałe z ta predkościa założył 40 zeta, a radiówka z ta prędkościa u mnie to 35 zeta, o połowe mniej, dlatego musza cene opóścic :slight_smile: