Neostrada i Netia

Czy korzysta już ktoś z usługi internetowej Neti,po wcześniejszej rezygnacji z Neostrady do 14.02.2007r,kiedy można było zrezygnować.Konkretnie mi chodzi o strefe numeracyjną ( 033 ). Jeśli tak to ile czasu trzeba czekać na przełączenie i czy wogole to działa,bo słyszałem że dopiero od kwietnia.

Jestem w strefie 58 Gdańsk. Nie wiem - może miełem szczęście ale : 12,00 odlączyli mi Neo. tego samego dnia o 19.00 przy pomocy sprytnego, małego programika wielkości 500k juz byłem w Netii i ściągam 130 - 140 kilo/sek bez limitów! (1 mega za 55 PLNów) :smiley: Dodatkowo przez ten necik z Netii zmieniłem pakiecik z TPSA na socjalny za 28 zł. .No i automatycznie ten mały programik loguje mnie do netu przy starcie systemu. Polecam Netię. :smiley:

Też mam podpisaną umowe na 1M tylko czekam na przełączenie.Sprawdzałeś na ich stronie kiedy dostępna jest usługa na tym terenie,jeśli tak to od kiedy ?? Ten pakiet to masz gdzie dokłanie,też w neti czy w TP

Złączono Posta : 23.02.2007 (Pią) 19:08

Też mam podpisaną umowe na 1M tylko czekam na przełączenie.Sprawdzałeś na ich stronie kiedy dostępna jest usługa na tym terenie,jeśli tak to od kiedy ?? Ten pakiet to masz gdzie dokłanie,też w neti czy w TP,kiedy dokładnie zostałeś przełączony

Dokładnie 2 dni temu - w środę mnie podłączyli. Chodzi że miło. Bez limitu. Pozdrawiam.