Neostrada i Telewizja TP ,osobno .Czy się tak da

Mam problem umowa na internet się kończy w przyszłym roku,chciałem wziąć pakiet telewizyjny L i Orange sport za 39.99zł z umową na rok.Ale nie chce brać razem z internetem ,bo u mnie pójdzie max 1mb/s .A internet z TV kosztuje zamiast 44zł jest 59zł (przy rocznej umowie ) do tego 39.99zł ,czyli jest drożej o 15zł .I jeszcze podatku nie można odliczyć.

Nie wiem czy możesz zamówić samą TV, najlepiej jak zadzwonisz po prostu na infolinię i spytasz. Zawsze mnie zastanawiało czemu TP nie wystawia dwóch oddzielnych faktur, żeby klient mógł normalnie internet odliczyć… A później kombinują i dają jakieś rekompensaty…

Nie da się ,nie zależnie czy masz antenę satelitarną .Musisz mieć livboxa czy jak to pudło zwą .To cudo pobiera uprawnienia z internetu ,czyli 39.99 dodaj 15zł i straconą ulgę podatkową.

Jak mi wiadomo to internet z pakietu neostrada z telewizja można odliczyć od podatku

TV przez satelitę da się podłączyć do innego routera i będzie działać. Znacznie więcej problemów jest z IPTV na innym routerze niż LB, ale widziałem kombinacje na jakimś drayteku i też się dało.

To dobrze ci wiadomo:) TP w końcu to umożliwiła :smiley:

zgadza się, internet z telewizją TP można spokojnie już odliczyć sobie od podatku.

Jeżeli obecnie masz Neostradę ( podłączona drogą kablową )i chcesz dodatkowo do tego wziąć sobie pakiety TV, to wydaje mi się że nie możesz rozdzielić tych dwóch usług.

Telewizja kablowa, ( dekoder) przecież jest podłączona do liveboxa ( idzie to na tych samych łączach).

Chyba że decydujesz się na telewizje oferowaną drogą satelitarną. Bo taka opcja też istnieje w TP.

Sam jakiś czas temu zastanawiałem się nad skorzystaniem z tej oferty. Bo cena 59 zł za pakiet L+HBO+Orange sport wydaje mi się dość korzystna.

Ja posiadam pakiet L+ Orange sport i naprawde jestem zadowolony, tylko szkoda ze nie ma jeszcze polsatu.

Jeśli ogladam telewizje, bo mam przez satelite to nie musze mieć podłączonego Liveboxa, on tylko jest potrzebny do pobierania uprawnień z Internetu oraz do VOD.

A czy dekoder nie musi pobrać uprawnień przy każdym włączeniu?

Przy wersji satelitarnej istotny jest tylko sam dostęp do Internetu. Nie musi być Liveboksa. Przy wersji IPTV jest to bardziej skomplikowane, ale też nie jest niemożliwe (podejrzewam, że dają wtedy właśnie Liveboksa, ale bez dostępu do Internetu).

I chyba tylko wersja IPTV dostępna jest bez Internetu:

http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/tel … v/opis_tv/

Musi, i podczas też co jakiś czas inaczej będzie pisać ze nie masz uprawnień

IPTV- Można bez Neostrady i telefonu wtedy 29zł za utrzymanie łącza(identycznie jak przy neo) aktywacja IPTV 100zł za pakiety cennik na stronie TP

Właśnie. A codzienne latanie z dekoderem do Liveboksa raczej nie jest przyjemne. Z kolei trzymanie go cały czas włączonego - podwyższyłoby pewnie rachunki za prąd.

Utrzymanie łącza to chyba tylko jeśli na danym łączu nie ma się telefonu.

Tak