Neostrada i TP-LINK - nie świeci się dioda ADSL

Witam,

tak jak w temacie, mój problem polega na tym, że dioda nawet nie miga, jedyne pojedyncze mignięcie do zaraz po uruchomieniu routera, próbowałem różnych konfiguracji. Mam wpisane do routera login i hasło, ustawianie też chyba robię dobrze: własności VCI i VPI mam na 35 i 0 (PPoA-VcMux). Router-modem mam podłączony do splittera, ten z kolei jest podłączony do gniazdka telefonicznego. W ustawianiach routera w sekcji Diagnostics dla test sychnorizing pisze FAIL

Proszę o pomoc.

Jeśli masz zwykły modem na USB to sprawdź czy się synchronizuje. Albo mają problemy techniczne albo router uszkodzony

ja się podłączam do sieci przez WIFI (sieć którą wysyła router) żadnego kabla komputer->router nie mam

jakieś sugestie?

Robiłeś reset ustawień routera?

tak, robiłem

wcześniej było ok?nie zwiększałeś prędkości w ostatnim czasie?router działał prawidłowo wcześniej?nie wprowadzałeś żadnych ustawień na nowo tylko po prostu nagle przestało działać?zadzwoń na infolinie i spytaj czy nie są prowadzone jakieś modernizacje w okolicy,możliwe że padł router musiałbyś sprawdzić na innym sprzęcie możliwe że kabel jest uwalony gdzieś jak masz inny to sprawdz podłącz jakimś krótkim kablem sam router do najbliższego gniazdka możliwe że jakaś zawieszka portu na centrali i nie może się zsynchronizować może nastąpiło z jakiś przyczyn pogorszenie linii i nie mieścisz sie w widełkach przyczyn może być masa zadzwoń do nich i zgłoś co się stało.zerknij jeszcze w ustawienia routera w zakładkę Advanced setup -DSL seting -Select the modulation i musi być auto, albo zaznaczone wszystko oprucz anex M jeśli nie jesteś w adsl2+ tylko np w g.dmt to to zaznaczasz to tylko.nic mi więcej nie przychodzi do głowy :?