Neostrada + koszt utrzymania łącza?

29-31zł. W Grudniu 2009 obniżyli o 6-7zł, TPSA rozsyłała pisma do abonentów.

@Down, no właśnie.

29zł Brutto Lub zawieszenie 21.30 Lub abonament przyjazny 18,30 jeśli ktoś pobiera zasiłek z opieki

nawet jak chce się mieć net bsa to trzeba mieć jakieś łącze, także nawet z tą opłatą tp można przeżyć. Istotne jest to że wprowadzają nowości i wreszcie są promocję krótkoterminowe z możliwością rezygnacji. Wg mnie poprzez superinternet pro zblizyli sie do klientów. Mam tylko nadzieję że nie spoczną na laurach

A ja ze Dadzą Lepszy Upload! !!

a po co Ci jakiś mega upload, ważne że download jest dobry, 6mb/s jest wystarczające

pewnie warezowiec :smiley:

Najważniejsze żeby szybciej stronki chodziły, żeby można było szybko wysłać pocztę. Wysłać komuś jakieś pliki(ostatnio wysyłałem kilka set zdjęć i chyba szybciej by mi to wyszło poczta z priorytetem niż na na Neoskim Upload !!

Mania P2P już minęła, a warez uważam za gorszy

@TimurHan

A po co ci samochodzie wsteczny ważne :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: by do przodu jechał no nie! !!

zgadzam się że upload jest ważny ale nie najważniejszy. Zdecydowanie bardziej liczy się to z jaką prędkością ściągamy z sieci. Po za tym przy 6mb/s w TP przy opcji superinternet upload az tak tragiczny nie jest. Spokojnie można działać wg mnie.

Jest tragiczny! !!

A nie najważniejszy a na równi z Download :smiley:

Ja ostatnio potrzebuje bardziej wysycał niż pobierać !!

łącza powinny być symetryczne, takie moje zdanie!