Neostrada+Livebox+Sat TV co sądzicie?

Obecnie mam Neo 6 Mb/sek.

Na razie chcę pożyczyć Liveboxa i zobaczyć jak to działa w moim domku jednorodzinnym gdzie internet chciałbym odbierać w całym domu przez WiFi.

Gdyby testy okazały się pozytywne chciałbym od nich wziąć pakiet z Sat TV ponieważ nie musiałbym płacić za wypożyczenie Livboxa i PONOĆ nie musiałbym płacić za podstawowy pakiet programów TV z satelity.

Czy ktoś korzysta z tego pakietu i mógłby wyrazić swoją opinię?

To wszystko wygląda za pięknie dlatego proszę o to czy ktoś wie gdzie tu jest jakiś haczyk?

Brak opłat za tuner satelitarny, za Livebox i za pakiet programów TV i tylko 10 zł droższa umowa na internet.

To jest za piękne żeby było do końca prawdziwe, ale może się mylę.

ja na początku płaciłem 3 zł więcej za tv livebox był za free a tuner z anteną za 1zł w ciągu ok 3 lat opłata za tv systematycznie wzrastała i teraz mam już ok 14 zł w tym czasie nie dostawałem żadnego info od tp o takich zmianach.

ps.tuner satelitarny musi być podłączony do liveboxa więc jak tv masz w osobnym pokoju to będzie trzeba kupić i pociągnąć dłuższy kabel bo ten w zestawie ma ok 2m

te 10 zł u ciebie to właśnie ta opłata za ten pakiet podstawowy

A w jakim celu?

Livebox jest - przecież - do internetu a tuner do programu satelitarnego.

Gdyby tak było jak piszesz to od razu rezygnuję z tej opcji. Po kiego grzyba mi następne kable?

Livebox miałby stać na parterze a sygnał satelitarny potrzebny byłby do drugiego telewizora na piętrze. :?

Livebox musi być podłączony do dekodera. Dekodery od TP pobierają uprawnienia i VOD z internetu. Aktualizacje dekodera również.

Nie pakuj sie w to. Miałem i były z tym same kłopoty.

taka ciekawostka że jak już uruchomi się tą tv to potem można odpiąć liveboxa od tunera i tv będzie działać dopóki nie wyłączymy tunera :expressionless:

jeśli ktoś też zwiększa prędkość internetu i bierze do tego tv to nie wskoczy nowa prędkość dopóki nie aktywujemy tej tv

3 Światy z tą tv najbardziej co mnie denerwuje to to że tuner uruchamia się jak żółw a przełączanie programów też jakieś powolne reszta ujdzie

Wiem o tym.

Dodam, że miałem to już jakiś czas temu. Dekoder był w innym pokoju, a komp pietro wyżej, w związku z tym net leciał przez Wi-Fi. Wolny był niemiłosiernie, więc odpiąłem LB od dekodera z myślą, że padnie. A tu ZONK! TV działa. I dotąd, aż nie zje***i mi neta, było OK.

Czyli wszystko jasne.

Dzięki za ostrzeżenie.

Obecnie mam wypożyczonego Liveboxa który - jak na razie - sprawuje sie znakomicie i pitole ich telewizje skoro mam CP.

Hej

Teraz dostaniesz Livebox 2, jest on lepszy podobno mniej zawodny, obsługuje WiFi w standardzie N wiec szybsze i o większym zasięgu. Do LB możesz podpiąć Dysk i będzie on widoczny jako sieciowy dla wszystkich komputerów w sieci, oraz podłączyć do niego drukarkę itp.

Ja korzystam z Pakietu usług Neo 10Mbps+TV+ Telfonia VoIP (zawieszony telefon stacjonarny za 22zł)

Sprawuje się dobrze, TP nie paruje kart wiec można uprawniania podzielić podobnie jak Cyfre+:)

PS:Jak komuś nie pasi dekoder TP może kupić sobie własny

Pod żadnym pozorem nie brać tej telewizji, poza tym że tuner musi być podłączony pod Livebox to do tego włącza się 2 min :x i ma zerowe możliwość konfiguracji, nawet programów nie można posortować sobie wedle upodobań.

Dostałem Liveboxa2 i jestem z niego bardzo zadowolony.

Mam nadzieję, że tak będzie długo. :slight_smile:

W domku jednorodzinnym spisuje się nadspodziewanie dobrze.

Ja polecam tez jak ktoś dużo dzwoni Telfonie VoIP z darmowymi na stacjonarne pakiecie z tv.

TP oferuje tez bezprzewodowe radio internetowe:

http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/tel … rod=697428

A jak LB daleko od TV to:

http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/tel … rod=684258

Czy tego szczęścia nie za wiele? :smiley:

Ja nie mam czasu oglądać CP + netu a co dopiero jeszcze radio internetowe.

To już chyba paranoja i przesyt.

Ileż można jeść tego tortu? #-o

Niestety nic za darmo:( ale może nie tylko ty korzystasz z tych usług.

Pamiętać trzeba, ze TP to nie tylko net.