Neostrada Megainternet

Mam do was pytanie dotyczace promocji w neostradzie. Napewno słyszeliście o promocji megainternet ale jakby co to

http://www.tp.pl/prt/pl/promocje/603129?_p=603130

Chciałbym założyć tą neostrade ale umowa mi sie konczy za rok. Czy moglbym zalozyc ta neostrade newet gdy mi sie umowa nie skonczyla?

PS Pozdrawiam i dzieki za odpowiedź

Tez chcialem miec taka predkosc mam teraz 512 powiedziano mi ze z promocji moge skozystac niewczesniej niz 3 miesiace przed koncem umowy a teraz tez moge zwiekszyc tylko bede placic 130zl/miesiac, wiec wydaje mi sie ze za taka cene ktora oni teraz proponuja bedziesz mogl skozystac za 9 miesiecy, ale do tego czasu i tak sie ceny zmienia. Pozdrawiam

Ja mam jeszcze 1,5 roku do wygaśnięcia aktualnej umowy na Neo 512. A od 3 miesięcy średnio raz na 2 tygodnie dzwonią do mnie z Tepsy, i namawiają żebym zmienił sobie umowę w promocji i z Liveboxem.

Nawet prośby - żeby już nie dzwonili nie pomagają :frowning:

Ale to już lepsze niż przysyłanie powiadomień e-mailem o zaleganiu z opłatą. (którą oczywiście uiściłem nawet przed terminem :twisted: !!

TP przysyłała mi e-maile przez okres 2 tygodni każdego dnia nowe powiadomienie o zaleganiu z opłatą. Pomógł dopiero mój e-mail do zarządu. :lol:

A można zerwać umowe i postawic nowa??

Nom, zdaje się że do końca listopada jest termin, ale to chyba zależy od tego w którym momencie dostałeś nowy regulamin świadczenia usług.

zawsze możesz zerwać - ale wiąże się to z kosztami jakie musisz potem ponieść . Z tego co wiem - zawsze możesz zmienić opcję na większą prędkość bez dodatkowych opłat ( tzw. migracja) ale jeśli masz kiepskiej jakości linię telefoniczną to zamienisz siekierkę na kijek , bo 1 Mb to już jest szybkość spora.