Neostrada -> net24

Witam

mam neostradę 512, umowa na czas określony, kończy się 31.01.2008r. Czy mogę w chwili obecnej zrezygnować z ich usług bez ponoszenia żadnych kosztów?

Chcę zerwać umowę ponieważ znalazłem ciekawą alternatywę jaką jest Net24:D

Co w ogóle sądzicie o Net24?

Taa. Ja mam net24(192 Kb/s) i jest wolny jak schnąca farba. Ale swoje zadanie spełnia. :mrgreen:

Przedewszystkim net 24 jest duuużo tanszy od tpsa

I bez limitów na download. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

ja posiadam net24 640 kb/s i w zasadzie nic oprocz pochwał nie moge napisac…uzytkowuje go przeszlo od 2 lat i co kilka miesiecy podnosze predkosc bo ciagle mi malo…nigdy nie mialem z netia zadnych probl;emow…a wiec polecam ci smailo…

Net24 = Netia?

Tak ;]

tomaSSi , ile płacisz za 640 kb/s ?

ja zamierzam w tej Netii wziąć sobie opcję 1Mbit/s, umowę na 2 lata, za 55zł miesięcznie, z czego dwa pierwsze okresy rozliczeniowe wynoszą po 1zł:D

co???

Ja chyba płace z 5 dyszek…Albo mnie w [****] robi mój ojciec albo netia :mrgreen: . Musze zobaczyć na rachunek :stuck_out_tongue:

EDIT:

Z tego co czytałem cennik

to nie takie proste.

Czyli jeżeli chce mieć internet w Netii ( posiadam teraz Neostrade) to musze posiadać u nich “abonament telefoniczny” :?:

http://www.netia.pl/promocje,dla_domu,21.html

w regulaminie jest napisane, ze należy korzystać z uslugi podstawowej tzn.

“Usługa Podstawowa - analogowa usługa telefoniczna świadczona przez Telekomunikację Polską SA lub innego operatora korzystającego z infrastruktury technicznej Telekomunikacji Polskiej SA na łączu, na którym Operator będzie świadczył lub świadczy Usługę.”

Mam interet w netii (192Kb/s)-55zł za miesiąc. A teraz można podpisać umowe na 2 lata (1Mb/s) za 55zł za miesiąc!? To troche dziwne…Czy wiecie, czy mugł bym sobie zrobić tego 1Mb za 55zł jeżeli mam już usługe net24?