Neostrada nie działa po formacie

Formatowałem pc zainstalowałem win xp i neostrade jak zwsze jest polaczenie wszystko robiłem według instrukcji resetowałem modm i inne takie ale nie działa ani gg ani poczta ani przegladarka strona 192.168.1.1 wchodzi i wszystsko jest skonfigurowane dobrze prosze o pomoc

Napisz jaki masz ten modem?

zapomniałem no ta to jest live box sagem

Dodane 20.06.2009 (So) 12:13

mniby miały byc problemy z neostrada na dolnymslasku ale do wczoraj a dalej nie dziala

a to nie działa ci tylko gg, poczta czy w ogóle internetu nie masz…??

wogóle internetu próbowalem dzwonic do tp ale nie mozna sie dodzwonic kiedys mi gg chodzilo a net nie ale tym razem nic nie działa:(

a jak zachowują się diody na livebox, zobacz w książeczce do liveboxa tam jest opisane ich miganie

a ogólnie jak możesz to sprawdź w chodząc do menu liveboxa, do dostęp do internetu i zobacz jaki jest stan połączenia, czy masz ip

prawidłowo powinno być coś takiego

Stan : Synchronizacja

Stan obecny : połączenie z Internetem.

Twój adres IP : xxxxxxxxxxx

Czas online: 12h:53mn:17s

wszystko jest oki tak ze internet powinien chodzic bez problemu bo sprawdzałem z instrukcja w reku

pisałeś że:

może tu nadal od nich jest problem

bo ja jak zmieniam system to tylko instaluje Windowsa, on sam sobie ustawia połączenie i już mi śmiga net, nawet nie muszę instalować oprogramowania do Neostrady, bo jak potrzebuję coś zmienić to wchodzę do przeglądarki, wpisuję 192.168.1.1 loguje się i mogę zmieniać wszystko do woli,

a tym bardziej nie resetuję liveboxa.

Dzieki juz wszytsko ooki okazalo sie ze moja wina jednak:/ :wink: