Neostrada nie działa po przeinstalowaniu systemu

Witam

Ja mam ten sam problem,przeinstalowałem system i teraz neostrada wogole nie chce mi chodzić;/A mam drugi system na którym neostrada śmiga.

Niemam pojęcia dlaczego mi sie tak dzieje. Czego to może być wina??

POZDRO

A zainstalowałeś wszystkie sterowniki do neostrady i modemu? :?

Wydzielono stąd

Nie podczepiaj się pod czyjeś tematy niezwiązane istotą sprawy ze sobą na przyszłość.

Tak ,wszystkie od neostrady. Już kompletnie niewiem co to może być

A co się dzieje? Odrzuca Ci hasło? Nie ma synchronizacji?

Karbon , a moze popełniłes poprostu błąd we wpisywaniu logina i hasła ?

Instalujesz aplikację dostępowa neo, czy tworzysz połączenie zwykłe ?

ja ostatnio musiałem też przeinstalowac sysytem i umnie problemu nie było , bo jak pierwszy raz instalowałem neostradę, to podszas instalacji musiałem wpisac pytanie i odpowiedź( tak jak na robimy np na onecie kiedy zapomnimy hasła i aby odzyskac zostaje zadane pytanie ) Po reinstalcji uruchomiłem program neostrady i miałem zadane pytanie które wpisałem wcześniej, jak wpisałem odpowiedź to wszystkie ustawienia zostały przywrócone.

Jak robiłeś formatowanie dysku , to niewiem czy to zadziała.

snajp , pod warunkiem, że kolega jest na tyle nieuświadomiony, że kożysta z aplikacji dostępowej ;]

hmmm na początek zrób tak:

Upewnij się iż login i hasło wpisałeś prawidłowo, zainstalowałeś odpowiednie sterowniki od modemu i nie pomyliłeś się przy tworzeniu połączenia.

Jeśli nadal nie chce się łączyć to (mimo iż nigdy nie polecałem) zainstaluj wszystko tak jak pisze TP wraz z tą aplikacją dostępową (ta niebieska - wanadoo) i konfiguruj wszystko tak jak pisze w instrukcji obsługi TP.

Używam aplikacji dostępowej neostrady i jak narazie opisane wyżej problemy nigdy mi się nie przydażyły. A co do pamięci to więcej jak 50 mb więcej nie pobiera, bo mam licznik używanej pamięci i wielkiego wzrostu nie zauważyłem a pozatym jam 1024 mb ramu.

Dla Ciebie to tylko 50 mb dla innych aż 50 mb.

Generalnie po co z tego korzystać? Bo żal 5 minut na ręczne skonfigurowanie połączenia?

Generalnie dla wielu liczy się każdy 1MB w tym i dla mnie.

Jeśli nie masz problemów to powinieneś się cieszyć :slight_smile:

Nikt nikomu nie karze usuwać aplikacji od TP. My tylko “doradzamy” jej usunięcie a że idzie z tym wiele pożytku to inna sprawa.

Sprawdź sobie np. w logach hijackthis jakie spustoszenie sieje aplikacja TP ;]