Neostrada od 15 lutego 2007 roku

Mam Neostradę512 kbps na czas określony

Teraz płacę 82 zł/mc

Czy rzeczywiście będe musiał płacić teraz za tą samą prędkość 96 z/mc ??

Dla mnie to niedorzeczność

Witam , dziwne pytanie , chyba , że kończy Ci się jakaś promocja ja cały czas płacę 96 zeta za neo 512 . A właściwie skąd to informacja ?

Tu jest cenniczek

http://www.tp.pl/b/binaries/PL/357194/C … 767585.pdf

Dobra to chodziło o to że można zrezygnować z telefonu nie rezygnując z Neostrady

JUDGE z tego cennika nie wynika , że od 15 lutego będzie płacił drożej , matiit jeśli chodzi o rezygnację z telefonu to na dzień dzisiejszy dolicz do swego abonamentu za neo jeszcze 36 zeta z groszami , to za linię

i do mnie przysłali list ze od lutego bedzie drożej :!: :!: :!:

do mnie też , niemam innego wyboru , mieszkam w nowym budownictwie i tylko moge miec NEO …

Hehe no cóż Neostrada w statnich wprowadzała wiele nowych promocji… teraz muszą to nadrobić podwyższając ceny :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Nie rozumiem :o Jeśli mam podpisaną umowę na dwa lata i jest na niej napisane że będę płacił ok90 zł to chyba nie mają prawa nic zmieniać,no nie??Aha i jeszcze jedno: Kiedy umowa była podpisywana, koleś powiedział, że jeśli przed końcem 2 lat będę chciał mieć np 1mb(teraz mam 512)to nie będę nic za to płacił prócz jakieś kwoty (większej)miesięcznie i nie wiem czy jeśli teraz po tych wszystkich promocjach będę chciał 1mb to opłata miesięczna bedzie większa…Pomóżcie jeśli macie jakieś info :mrgreen:

hmm… ja miałem 256mb płaciłem około 80zł, od 6 grudnia mam neostradę 1mega na 2 lata i będę płacił 76zł :smiley: to jest interes ;] ale nie rozumiem o co chodzi z tymi podwyżkami… każdy od 15 lutego będzie płacił więcej ?