Neostrada p2p

Witam! Mam bardzo ważny problem. Chodzi mi o ściąganie torrentów! Mam Neostrade(livebox0 1mb, ale ściąga mi po 2kb/s max… I nie wiem kompletnie co z nim zrobić! Torrenty mają seed’y po kilkaset peerów i seedów! Ale to i tak nic nie daje. Mam Windows XP SP2, jeżeli to coś pomoże :stuck_out_tongue: Proszę o szybką pomoc!

PS ściągam w torrenty.org!!

Podejrzewam, że masz zablokowane porty na Liveboxie.

Sprawdź porty i limity w routerze, w programie i w zaporze Windows lub innej jeśli posiadasz.

Czemu dla wielu słowo torrent jest synonimem piractwa? Jak będę pobierał sobie najnowszą dystrybucję Linuksa z torrentów i będę miał z tym problem to też będę piratem i mnie pogonisz z tego forum?

Pozdarwiam!

OT - kosz.

Spróbuj użyć innego programu.

Jeśli dobrze pamiętam µTorrent potrafił sobie poradzić z niektórymi ograniczeniami.

utorrent ma opcję sprawdzenia poprawności konfiguracji portów - jeśli będzie zły to pokaże to (Menu opcje -> konfiguracja łącza).

No i cóż… nic jak narazie nie pomogło, a czy mój Service Pack2. Może coś z tym mieć spólnego?

programik xp-antispy…tam masz opcje zwiekszania ilosci tzw half-open…sp2 i 3 i latki do nich ograniczaja te polaczenia do 10… tym programikiem mozesz to ograniczenie usunac…(opcje specjalne/limit polaczen)

Nie wiem jak u ciebie ale teraz Live Box ma zaktualizowany soft i w zależności jak masz go ustawionego, to sam teraz dopuszcza po minucie 2 Qtorrenta i otwiera mu porty :slight_smile: Wcześniej musiałem przekierowywać sam.

W Qtorrent na dole jak jest Żółty trójkąt to znaczy ze port jest zablokowany , ma być zielono kołeczku z białym ptaszkiem hehe

Weidz do Menu LiveBoxa w zakładkę Zapora sieciowa I tam możesz ustawić jaki tryb wybierasz :slight_smile:

0c74ced4c104eeddmed.jpg

Lub “serwery LAN” i tam samemu przekierować dany port na którym jest Torrent