Neostrada- prędkość sciągania

Witam mam taki problem, ze mój internet ma prędkość 1343kb/s a i tak ściągam pliki maksymalnie z prędkością 60kb/s. Czy to jest spowodowane ograniczeniami na Neostradzie, czy to jest ograniczone przez np. przeglądarkę? Na pewno nie zależy to od strony z której ściągam, bo próbowałem na wielu…

1343kb/s - takiego transferu nie posiada w swojej ofercie neostrada, więc nie wiem skąd go wziąłeś… Jeśli chodzi o torrenty lub P2P, to neostrada blokuje porty co w dużym stopniu tłumi duże transfery, dlatego jest niekorzystna i dlatego może być te 60 kb/s, bo jeśli ze strony tyle pobierasz oznacza że masz w przybliżeniu neostrade 256 kbit/s.

Nie kb/s tylko kB/s.

biszkopt ale gadasz głupoty…

nesotrada 256 to nic innego jak 320kb/s czyli powinieneś pobierać nie 32 a ok 36-37kB na sekundę

neostrada 1Mb to nic innego jak 1330kb/s czyli pobierasz nie 128kB ale ok 136-8kB…

oczywiście nie zawsze ale przy niektórych połączeniach tyle się pobiera

ja za to nie wiem skąd ty wziąłeś te informacje… neostrada nie ogranicza cię w żaden sposób…

vladis01 podaj więcej szczegółów…

Stary co Ty opowiadasz? Jak Ci z 1Mb wychodzi 1330kb/s? Przecież to 1024kb/s czyli właśnie 128kB/s.

Jak już to nie 256kb/s tylko 512kb/s.

vladis01 skąd wziąłeś taką prędkość ściągania? Jaką masz opcje Neostrady? Przeglądarka nie ogranicza prędkości.

Oj widze że ja tu musze prostować:P

1330 to przepustowość łącza czyli up+down przy neostradzie 1024, ofc dane pobierane są z prędkością 128kBps.

Ograniczenia portów są, ale można je wyłączyć dodając do nazwy użytkownika

BEZ_OCHRONY-

Dziękuje za uwage:P

z tego co napisałeś to wynika, że upload wynosi 306kb/s, a takiej opcji nie ma.

W moim przypadku jest to 1312kbps czyli download 1024kbps + upload 256 kbps + zakładka 32kbps

Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Net24

Tu jest rozstrzygnięcie dlaczego Neostrada 1024kb/s ma 1312kb/s

Sorki nie mailem czasu zajzec na forum ale juz wyjasniam o co chodzi.

Neostrada miala byc przyspieszoan do 1024 jednak chyba musze poczekac az mi przyspiesza. Pojawia sie informacja, że prędkosc wynosi 1343kb/s jednak programy do pomiaru prędkosci łącza wykazują 512. Musze poczekać az umowa zacznie obowiazywać i wtedy zobacze co będzie z ściaganiem.