Neostrada, problem z prędkościa na 2 MB- livebox

Mam pewien problem z NEO. Miesiąc temu podpisywalem umowę na 2 mb ( przedlużalem) i do końca listopada miałem miec 2 mb a mi się wydaje, ze nadal nie mam 2 mb. mam pytanko.

Mam 2 kompy :stacjonara i laptopa z karta wi fi. Na stacjonaru mam kartę edimax. Przy ściąganiu np z rapida mam predkośc 115kb/s na lapku to samo , a nie raz 56-65kb/s. na dole w pasku menu pisze na ikonce netu 54 mb/s a powinno byc chyba 2 razy tyle. I pytanie: czy np majac 2 kompy net 2 bm dzieliłby się po 1 mb?, Nawet jeżeli używa się tylko jednego kompa.? bo jedna predkośc ściągania powinna byc około 230 kb/s oczywiście nie ściągając nic z drugiego kompa. Nie wiem czy dzwonic do Neo czy co.

EDIT: coś mi nie grało już działa. jedynie “ci” nie działa bo mam pewien skrót pod nim…

p.s błędy poprawione.

Polis ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Wyjaśnij to bliżej na na PW.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.