Neostrada - Problemy z łączem

Witam

Neostrada chodzi bardzo wolno , gorzej niż na modemie , z tego co mi powiedzieli to wymieniają światłowody , złożyłem reklamację , lecz jej nie uwzględnili.

Co dalej robić?

zadzwoń na infolinię. ja tez tak miałam, i dzwoniłam do nich z 5 razy to w końcu przyjechali chłopaki-jest lepiej. swoją drogą ciekawe, że pół roku temu u mnie przez 5 m-cy wymieniali swiatłowody ??? :wink:

A od ilu dni/godzin łącze zwolniło?

Neostrada ma to do siebie, iż często serwery główne (czy jak to się tam te ich badziewia nazywają) są przeciążone.

Sam miałem tak kiedyś przez kilka dni.

A czasami po prostu należy nawrzeszczeć na jednego z konsultantów (chociaż co Bogu winna biedna babeczka z infolinii… ale trudno) i po paru godzinkach Internet śmiga, że aż miło popatrzeć i to bez zapraszania “fachowców” w brudnych butach do domu. :slight_smile:

Często drzazga leży po w oprogramowaniu. Ja np. z ładne 2 lata temu też miałem zwolnioną neo przez dłuższy czas tak, że miałem wrażenie iż szybciej by było pójść do właściciela strony i zgrać ją na płytę niż czekać aż się załaduje. No i ■■■■. Dzwonię więc na infolinię, to mówią, że są bezradni bo tylko ja narzekam a wszystkim dookoła działa i że ich serwery nie są w tej chwili przeciążone. I co? Proszę o wiwaty itp. taadaa: Panda Antywirus blokowała połączenie.

troche OT, ale…

czy to nie dziwne???

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/52f … 31f05.html

Co jeszcze mam zrobić?

Rotfl? :shock:

Cały czas jest do kitu.

Nie popadam w samo zachwyt. Napoleonowi też się to zdarzało :smiley:

A takie pytanie po za tematem?

Mam pytanie dotyczące operatora Neti , czy pingi w grze np : CS 1.6 orginał / Steam są duże?

Jaki to jest typ łącza?

Czy instalacja jest skomplikowana?

Jakie trzeba spełniać kryteria?

Nie wiem jak tam z Netią i 1.6, ale w sourc’ie na neo 1mb/s pingi mam wyśmienite.

Sharapova ale ja się pytam o netię :-s

Myślę, że w Netii sprawy mają się podobnie. Netia korzysta z łącz TP.

czy aby napewno?

Problem w tym, że w ziwązku z usunięciem limitów, duzo ludzi ściaga na maxsa głownie P2P. Wszystko to powoduje przeciążenie ich serwerów. Zastanawiam się co TP zamierza ztym zrobić bo chyba spadek transweru każdy widzi. Nie mówie o ściaganiu z P2P ale same strony się wolno ładują. Ja mam neo 512 normelne transwery powinny być do 65 kilo, a w ciagu dnia wyciągam do 10 kilo i zaczynam się wpieniać.