Neostrada- przedłużenie umowy, z promocją

Witam. Mój kuzyn ma Neostradę 256. Miał umowę na rok, potem ponownie przedłużył ją o rok. Aktualnie podpisana umowa kończy się 28.02.2007r. Zainsteresowany jest promocją Neostrady w ostatniej promocji 1MB (przez 6 miesięcy 28zł potem 56zł). Chciałby z nimi podpisać umowę na 3 lata. Jednak promocja kończy się 31.12.2006r. Więc mam pytanie: Czy jest możliwość, a jeżeli tak to kiedy może przedłużyć umowę na powyższych warunkach, aby mógł skorzystać z promocji? Słyszałem, że przedłużyć umowę można 2 miesiące przed zakończeniem obecnej umowy, ale nie wiem czy to prawda. Proszę o odpowiedź :slight_smile:

Nie może skorzystać z tej promocji .Może skorzystać z promocji podkręć prędkość i przy przedłużeniu umowy na 36 miesięcy będzie płacił 56 zł miesięcznie.Wersja promocji o której piszesz jest dla nowych klientów i nazywa się megainternet.Umowę można przedłużyć już na 90 dni przed zakończeniem obecnej umowy.

A ja ci proponuje odwiedzić stronke neostrady wejść w zakładke internet i poczytać o promocjach,wszystko tam pisza dokładnie co i jak do jakiej opcji Pozdrawiam