Neostrada - przedłużenie umowy

Witam, przedłużyłem umowę z TP zmieniając prędkość z 1 Mb/s na 6 Mb/s. Stara umowa kończy mi się na początku stycznia, synchronizację już mam (Downstream: 7453; Upstream: 639;) ale download nadal waha się w okolicach 128 Kb/s. Kiedy mogę się spodziewać zmiany downloadu na odpowiedni dla 6 Mb/s? Proszę o odpowiedź szczególnie ludzi którzy już przez to przeszli.

po 10 dniach. Masz prędkość blokowaną na loginie.

!0 dni to czas w jakim możesz zerwać umowę( chyba)

Też jestem w podobnej sytuacji :slight_smile:

10 dni? długo… z tego co wiem umowę można zerwać do momentu jej wejścia w życie czyli do końca starej umowy(w moim przypadku 11.01.11).

Ja tydzień temu przedłużałem neo na 10 mb,pani w tp powiedziała ze prędkość zmienią mi w parę dni,a do teraz jej nie mam:(;/.Dodam ze synchronizacje zmienili mi w tym samym dniu. Stara umowa kończy mi się 3 grudnia,mam nadzieje ze z nowym miesiącem mi już zmienia prędkość bo nie chciałbym czekać do końca umowy.

Ja dziś dzwonilem baba powiedziała że musze poczekać do konca starej umowy , a przed podpisaniem aneksu mowili ze wprowadza po podpisaniu ;]

ehhh nic dodac nic ujac,poprostu kreatacze i tyle:/ chca tylko sprzedac a pozniej martw sie sam kiedy wlacza usluge:/Rozumiem to ze obecna umowa konczy mi sie w grudniu ale po co te oklamywanie w zywe oczy?;/ ehh szkoda slow…

Oni sami nie wiedzą :wink:

Ja też zmieniałem prędkość z 1mb/s na 6mb/s i 2 po podpisaniu aneksu już miałem tą prędkość.

prędkość na loginie zawsze zmieniają po 7-10 dni od daty podpisania aneksu

Ave

No to tez,co zadzwonie to mowia co innego:D hmm a powiedzcie mi,bo jak tydzien temu przedluzalem umowe to nie dostalem pendriva:/ Co mam teraz zrobic zeby go dostac?

Jeżeli nie przedłużyłeś prze internet to nie ma żadnego bonusu, jeżeli tak to powinien przyjść razem z umową przyniesioną prze kuriera.

Aha;/ szkoda bo pendriv by sie przydal:D choc juz 3 leza na półce:D Czyli co mam robic? czekac do 10 dni? a potem dzwonic do nich ze maja natychmiast wlaczyc mi szybszego neta bo jak nie to zrywam umowe?:smiley:

Co tak wszystkich wzięło na przedłużanie umowy wtedy kiedy i mnie? ;p.

Dokładnie to samo miałem.

Też tak myślę.

Pożyjemy, zobaczymy. Pochwalcie się, po ilu dniach Wam zmienią.