Neostrada się rozłącza

Mam taki problem.

Od jakiegoś czasu bez powodu resetuje mi się modem neostrady (Sagem F@st 800) a jak już się zainicjuje to prędkość liniowa wynosi mniej niż powinno (mam neo 512 i pokazuje np. 160). Nie używam aplikacji Neostrady.

Czego może być wina takiej sytuacji? (czy to w TP coś sie sypie?)

Wszystko dobrze skonfigurowane? Syfu nie ma?

Zobacz ten temat

Być może cos się chrzani w TP. Najlepiej przedzwonić:

  • pod numerem błękitnej linii TP: 9393 lub numerem 0 - 800 - 102 -102.

Syfu zero bo miałem awarie dysku i pracuje na starym więc nic nie instaluje.

W takim razie dzwoń i pytaj :slight_smile:

Wygląda to w 99% ich winę

Ok dzięki jutro przedzwonie.

Albo wina tego programu co uzywasz? Ja radze, jak bys dzwonił to nie mow im ze nie uzywasz innego progsu niz aplikacji neostrady bo na 100 % Ci powiedza ze przez ten program :slight_smile:

Tzn ja używam AutoConnect ale spox

Nie mów im tego. Bo powiedzą że błędnie odczytuje dane i abyś zainstalował ich aplikację i tak Cię zmyją aż będzie miło.

Mów że wszystko jest tak jak w instrukcji obsługi od TP wraz z ich aplikacją :stuck_out_tongue:

BTW. z jaką prędkością pobierają Ci się dane z internetu?

Np. ze strony http://www.programy.onet.pl

  1. Wiem żeby nie mówić :mrgreen:

  2. Prędkość pobierania plików wyosi 62 kB/s

Więc prędkość pobierania się zgadza gdyż tyle mnie więcej wynosi na 512 kb/s (max 64 kB/s)

Wszystkie mikrofiltry masz dobrze podłączone?

Zajrzyj na podaną przeze mnie na początku stronę i zrób reinstall sterowników,

przeinstalowywalem wina wiec sterowniki nie maja nic do gadania a mikro filtry sa ok

No dobra ale po co mi to?

W zasadzie de niro dobrze kombinuje ale w takim przypadku modem by się wyłączył a nie resetował.

kam104 masz to odznaczone?

Hmmm ale to wtedy pozostanie modem włączony gdy przejde w stan wstrzymania, ale jeśli to ma zadziałać to moge odznaczyć (mam 4 główne koncentratory :smiley: który wybrać)

Złączono Posta : 17.08.2006 (Czw) 12:09

Już problem naprawiony :smiley: (przynajmniej narazie) Powodem resetowania był zbyt długi kabel USB (musiałem podłączyć przez przedłużacz). Teraz jest ok.

Temat zamknięty.