Neostrada sie Zacina

Mam problem z neostradą, zacina sie. Neostrade mam na 2 komputery poprzez połączenie sieciowe, Zacina sie prawie zawsze wtedy gdy na obu komputerach siedzi sie na internecie(na stronach dość rzadko, ale na grach mmo…)

Gdy sie zatnie pozostaje tylko reset, komputer działa normalnie, ale jak chce sie zamknąć tradycyjnie to czeka sie w nieskończoność…

Na komputerze który udostępnia internet jest Xp home edition.

Nie ma również wirusów ani nic podobnego ponieważ już parę razy robiłem reinstalke Windowsa z Formatem i za każdym razem dzialo sie tak samo.

Jaki może być tego powód :?:

@edit: zacina sie, znaczy że program do połączenia z internetem neostrady nie odpowiada i nie da sie juz z tym nic zrobić, gdy wyłącze w procesach, to potem juz sie nie da włączyć bo jest w nieskończoność “proszę czekać…” plx pomóżcie bo jak widzę nikt tym tematem się nie interesuje… :frowning:

Polecam 0800 102 102

Tylko z nimi to ostro trzeba :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

To jest darmowe połączenie :smiley:

Start->Panel sterowania->Połączenia sieciowe-> i wybierz tam zamiast neostrady żeby łączyć się przez modem(połącz się nie z neostradą tylko tym drugim urządzeniem).

Zobacz czy będzie tak samo?

Można troche dokładniej czasami coś opisać a nie to drugie urządzenie jest ich tam cztery… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

W dniu 20.04.2008 , o godzinie 14:59 został dopisany post przez Pisza

A spróbuj tak :

Start>Panel sterowania>Połączenia sieciowe>(w lewym górnym rogu masz)Utwórz nowe połączenie sieciowe>Dalej>Dalej>(2-ga opcja) i dalej>Dalej>(wpisz "Neostrada"i dalej>(W numerze wstaw GWIAZDKĘ mianowicię taką " * " i dalej>Wpisz te dane z kartki od Neostrady i dalej >Zaznacz Dodaj skrót… i zakończ> TERAZ POŁĄCZ PRZEZ TEN SKRÓT NA PULPICIE I NAPISZ NA FORUM CZY DZIAŁA :smiley: :smiley:

Proszę