Neostrada - slaba predkosc sciagania

mam problem z neostrada pare dni temu dopier ja zalozylem, opcje 128. Podczasz sciagania plikow moja predkosc wynosi max. 15kb/s u kumpli co maja ta sama opcje co ja, ich predkosc wynosi 30kb/s jeszcze raz tyle co ja. Jak moge rozwiazac ten problem? Posiadam modem F@st 800. Czy moze predkosc sie zwiekszy poniewaz mam dopiero neo. od paru dni?

Na twojim łączu 128 kb/s maksymalna prędkość sciągnia to 16kbs (128 kb/s : 8 ). Kolega musi coś mieszać…

Lub kolega ma promocje od TPSA kiedy to podnoszono za darmo transfer czyli kolega ma 380 kb/s.

Kiedy korzytsałem z opcji 128 kb/s miałę tez ta promocje :slight_smile:

Neostrada 128kbps wyciągnie max 16kb/s --> więcej nie ma mozliwości :wink:

To co Ci mówią kumple to według mnie kompletna bzdura (moje łącze 256kbps tyle wyciąga max)…

Czyli to jest normalne jak mam max.16kb/s. Czyli neostrada dobrze mi dziala i moge spac spokojnie?

TP najpóźniej od listopada zwiekszylo predkosc uzytkownikom neo 128 na 256. To wygasa chyba w lutym.

Twój kompel pewnie ma juz jakis czas (kilka miechy) neostrade i podwyzszyli mu predkosc. Natomiast jak ty masz od niedawna neostrade to pewnie Ci nie podniesli, pewnie uważali, że nie ma potrzeby na jakis miesiąc.

Prędkość 15kb/s przy ściąganiu na neo 128 jest normalna. Ja przed zwiększeniem miałem 16kb/s.

Natomiast na neo256 prędkość 32kb/s jest normalna :slight_smile:

Tak wszytsko jest wporządku nie masz czego się obawiać 8)

w neostradie mam do wykorzystania 7GB na miesiac do sciagniecia, czy mozna sprawdzic ile jest juz pobrane? A konto kasują czyli licznik 7GB rozpoczyna sie odliczanie jak sie miesiac zaczyna czyli 1 dnia miesiaca, czy sie liczy miesiac od daty aktywacji?

Możesz dokładnie w swoim panelu zobaczyć:

https://www.panel.neostrada.pl/

tam zaloguj sie i chyba zakladka transfer.

Miesięcznie możesz ściągnąć 7GB. Jeżeli ściągniesz więcej to predkosc do konca miesiaca spada do 32kb/s. Jeżeli przekroczysz limit i spadnie Ci predkosc to mozesz wykupic dodatkowy transfer.

W każdym miesiącu masz limit 7GB.

a ten limit zeruje sie na poczatku miesiaca czyli np: teraz jak sie skonczy styczen to od lutego bede mial od nowa naliczanie?

Dokładnie :wink:

Na każdy miesiąc 7GB

fajnie :stuck_out_tongue: :smiley: :smiley:

Złączono Posta : 29.01.2006 (Nie) 12:14

Jaki program z p2p jest dobry, korzystam z eMule ale czasami te zrodla sa jakies nietypowe i cos cieszko sciaga, czeka w kolejce itp… Ale sciaga, moze to sciaganie nie jest takie zle ale czasami trzeba czekac w kolejce

ten transfer tam jest dokładny aż brzuch ze śmiechu boli :lol:

deejay_deejay usuń aplikację Neostrady - skonfiguruj połączenie ręcznie i zainstaluj AutoConnect! będzie przy okazji pokazywał ile pobrałeś i ile Ci jeszcze zostało ;]

Co do programów p2p polecam uzyć szukajki. 8)

A dokłądnie jak skonfigurować neostrade(ręcznie):

Konfiguracja Neostrady


Start=>> Programy=>> Akcesoria=>> Komunikacja=>> Kreator Nowego polaczenia


Polaczenie z Internetem=>> Konfiguruj moje polaczenie recznie=>> Polacz uzywajac modemu telefonicznego


Nazwa uslugodawcy internetowego=>> dowolna

Numer telefonu=>> *

Nazwa użytkownika=>> ktore otrzymales podczas rejstracji

Haslo=>> ktore otrzymales podczas rejstracji

tak juz mam, od poczatku. Ten program co jest na plycie od pakietu ins. jest do d… :stuck_out_tongue: mam tylko zain. same sterowniki od modemu i recznie skonfigurowane polaczenie

do tego dołóż AutoConnect i będzie :spoko:

gdzie moge znalesc do sciagniecia autoConnect?

http://shider.net/AutoConnect/

deejay_deejay

http://amnezja.org/modules.php?name=Dow … it&lid=182

mam neostradę 512kb w promocji 655kb a mój transfer na BITCOMET wynosi max 30kb dlaczego i co mam zrobić żeby przyspieszył???

fenixpatryk

w sieci torrent prędkość zależy nie tylko od twojego łącza, ale także od tego ilu ludzi ci przesyła dany plik.