Neostrada sp330

Wiem, że podobne tematy były już na forum ale na żadnym nie uzyskałem rozwiązania swojego problemu. Mam Windows Vista i problem z neostradą (modem thomson speedtouch 330).

Robię wszystko tak jak jest napisane TUTAJ. Podczas instalacji jako usługę wybieram PPPoA (nie wiem czy dobrze ale inne też nie działały). Parametry w następnym oknie zostawiam domyślnie 8.35. Wszystko ładnie modem widzi wpisuję w następnym oknie nazwę użytkownika i hasło dostarczone mi przez neostradę. Dalej pyta mnie czy chcę połączyć się z Internetem - wybieram TAK. Po chwili dostaję taki error:

LINK.IMG

Ale nie zniechęcam się na stronie microsoftu pisze, żeby utworzyć połączenie w Centrum Sieci i Udostępniania. Robię wszystko jak tam piszę daję połącz i wyskakuje komunikat, że nie można się połączyć. Wybieram opcję “Diagnozuj problem” i dostaję takie coś:

LINK.IMG.2

Czy ktoś może mi powiedzieć co robię źle i jak mogę się połączyć z tą neostradą?

Z Wikipedii:

Mode: Routing (parametr dotyczy tylko niektórych modeli routerów)

Encapsulation: PPPoA (RFC2364) lub PPPoE

Multiplex: VC multiplexing (VCmux)lub LLC

Virtual Path ID (VPI): 0

Virtual Circuit ID (VCI): 35

DSL Modulation : G.dmt (ITU G.992.1) lub Multimode

Maximum Transmission Unit (MTU): 1492 lub Auto

Do Neo ma być 0 i 35 :wink:

Nie wiem na jakiej wersji systemu Windows Vista pracujesz 32 czy 64-bitowej.

Też korzystam z tego modemu

Bo jeżeli jest to wersja 32 bitowa to nie powinno być problemu ze sterownikami z systemu Windows XP 32 bity

Ja je instalowałem w Viście a teraz w Windows 7 i wszystko jest ok.

VPI skonfigurowane niepoprawnie dla neostrady.

Adresacja pakietów nie przejdzie poprawnej autoryzacji.

VPI - 0

Do Neo ma być 0 i 35

Ok dzięki działa :slight_smile: