Neostrada+telewizja+dekoderproblem

Witam otóż ostatnio mam problem z dekoderem Neostrady wszystko ładnie działało aż do dzisiaj , włączam dekoder pokazuje się ten znaczek Orange i potem robi się czarny ekran .Próbuje coś wciskać na pilocie ale dekoder daje zero reakcji cały czas jest czarny ekran.

Morze ktoś mi pomoże z tym problem bo już nie mam pomysłów co mam z tym zrobić.

Zadzwoń do pomocy technicznej, " morze" Ci pomogą, a może nie!

Witam albo się antena satelitarna przestawiła kolega ten sam problem miał

ahonen97-koledze chodzi chyba o tv Neostrady odbieraną za pomocą LiveBoxa a nie o TvSat. Pozdrawiam.

xyzzyx ale wpoście na pisał dekoder nic nie wspomniał o Liveboxie

Leszczu19901 , proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W przeciwnym razie post zostanie przeniesiony do śmietnika.

Neostrada oferuje pakiet Tv do odbioru którego odbioru służy dostarczany przez nich dekoder podłączany do LiveBoxa. Przy odbiorze satelitarnym nie wiem co by robiła “Neostrada” i"znaczek Orange". Jeżeli się mylę to sorry. Pozdrawiam.

Tzn tp oferuje dwie telewizje: IPTV i przez satelitę. Pzdr

Przeszedłęm tę awarię cały 1 m-c mi to ustrojstwo kurz zbierało, bo nie miałem czasu sie tym zająć.

  1. wyłącz dekoder z prądu (tym małym wyłącznikiem z tyłu)

  2. odłącz talerz anteny satelitarnej (to on powoduje zawieszenia)

  3. włącz dekoder i poczekaj aż skończy uruchamianie (aż się pokaże ekran wyboru pomiędzy TY, Cyfra+, i cokolwiek tam jeszcze pisze)

  4. jeżeli się ten ekran nie pokaże wyłącz i włącz ponownie - tak do skutku (jeśli tu nie pomoże to już nie wiem)

  5. jak się w końcu jednak włączy ekran wyboru, przełącz się na kanał 12 dekodera (4 FUN TV) i podłącz (do włączonego dekodera) antenę satelitarną. Pozostaw na tym kanale min. 30 minut, a dla świętego spokoju 1 godzinę (on sobie ściągnie uaktualnienia).

  6. te informacje uzyskałem co Wam może się wydawać niemożliwe z błękitnej linii tepsy. :slight_smile:

P.S ostatnio była duża aktualizacja OS dekodera.