Neostrada, Thomson Speed Touch 330 i Mandrake 10.1 Community

Witam

Chcę koniecznie przejść z cholernej Windy na Linuxa. Przez pewien czas zostawię w razie czego Windowsa. Z instalką chyba sobie poradzę, ale jak neta tam zainstalować ? Mój sprzęt jak w tytule posta. Wiadomo, jak tam neta będę miał, łatwiej z pomocy na forum, szukać i testować niż przełączanie między systemami. Jakie pliki i skąd wcześniej pobrać, instrukcje, porady, sterowniki itp? Pozdrawiam

Wiesz ile razy były tematy o tym modemie? Wpisz w Google labo w forumową wyszukiwarkę nazwę modemu+linux/mandriva.

Jeżeli nie umiesz korzystać z wyszukiwarek, to daj sobie spokój z Linuksem. Nie poradzisz sobie.

Dzięki za “pomoc”, korzystałem z wyszukiwarek i TU też mnie skierowały. Tyle masz postów, jeśli wszystkie tak pomocne to graty. Nie masz ochoty pomóc, nie znasz się itp = OK mądrości zostaw dla siebie. 99% podobnych postów dotyczy innej edycji linuxa to 1, 2 to ze tego 1% szukania całymi dniami wole uniknąć. Po TO też jest forum!

ps. dziki kraj - dzicy ludzie

Linux to linux. A wpadłeś może na pomysł, żeby zajrzeć na forum Mandrivy?

Wpadłeś, linux to linux ? :DDDD Jeśli według Ciebie na każdej “wersji” Linuxa np instalka i stery pod Neo sa takie same…no comment Panie “mądrala”.

ps. IQ to iq

Dokładnie, panie geniuszu.

Polecam te wyszukiwarki, panie nabijaczu postów:DDDDD

ps. rodzaj sterów, sposób i komendy WSZĘDZIE takie same na KAŻDYM Linuxie. Wole być głupcem mającym racje niż…

panowie to do niczego nie prowadzi. Tomi915 wejdź na http://strefamandrivy.pl/forum/index2.php i tam poszukaj rozwiązania. A tak ode mnie to zmień sobie wersje mandrivy na najnowszą, bo ta której używasz jest przestarzała

THX za info, TEJ wersji mam konieczność używania w firmie:(