Neostrada TP 512 w promocji

Witam! Moje pytanie dotyczy Neostady 512 z tej letniej promocji. W cenie promocyjne łącze mam do 20 sierpnia. Jednak nie będę przedłużał umowy na Neo 512, bo chciałbym zamienić ją na słabszą (128). Użytkuje internet sam, więc nie potrzeba mi szybszego łącza.

Jeśli ktoś miał podobnie “doświadczenie” w załatwianiu formalności z TP to prosiłbym o napisanie jak to załatwiliście - to co piszą w regulaminach jest (jak zwykle) zawiłe i ciężko się w tym połapać. Słyszałem, że aneks należy złożyć miesiąc wcześniej dlatego pytam. Z góry dzięki za odpowiedź! :slight_smile:

Dokładnie tak. Najlepiej idz do TPSA i tam się wszystkiego dowiesz.

Oczywiscie osoba na którą to jest musi tam iść.

oczywiście musisz złożyć aneks miesiąc wcześniej.

Zadzwoń na blueline 9393 lub idź do telepunku/TP - tam się wszystkiego dowiesz

Najepiej i najbezpieczniej to isc odrazu do telepunktu,bo przez blue line ciezko cokolwiek sie załatwia.

aneks składa sie 30 dni przed końcem umowy,jak żłozysz pózniej to umowa przechdozi ci w czas nie określony i jest drożej.

albo mi się wydaje albo w przypadku tej letniej promocji użytkownik korzysta z neo 512 w promocyjnej cenie 30 zł przez dwa miesiące, a jeśli z niej nie zrezygnuje przed czasem to ma neo jeszcze przez 10 miesięcy w cenie 120zł. lub 22miesiące w cenie 95zł. (cos kolo tego) i nie może zreztgnowac z umowy bez konsekwencji

Dokładnie wygląda to tak:

w terminie tych 60 dni, czyli do 20 sierpnia musisz pójść do Telepunktu (adres spoko na BL dostaniesz) i zmienic opcję na 128. Weź tylko ze sobą modem, bo jest do zwrotu - na pewno weźmiesz modem spowrotem, ale wziąć go chyba musisz.

Co do opłat - zmiana bezpłatna, warunkiem koniecznym jest jednak zrobienie tego wszystkiego w tym terminie 60 dni (nie trzeba 30 dni wcześniej podpisywać żadnego aneksu).

Pomyśl nad NEO 512 na 24 mce - to rzeczywiście 96 pln brutto.

nie jest do zwrotu. Modem jest twój :lol:

Jak mieszkasz w jakimś wiekszym miescie ito zastanów sie dobrze vczy aby napewno podisywac cyrograf na 24 miesiace,za jakis czas moze sie okazac,ze wejdzie do ciebie jakis alternatywny operator i wtedy bedziesz żałował.

No chyba że mieszkasz na wsi czy małym miasteczku,to wtedy sie opłaca podpisac na 24 miesiace bo masz taniej.

Ps:

Modem jest jego i nie musi brać.

Dzięki za te wszystkie odpowiedzi! Chodziło mi przede wszystkim o to, czy muszę złożyć aneks miesiąc wcześniej czy podczas tych 60 dni.

Co do modemu - w umowie mam określone, że po rezygnacji muszę zwrócić kompletny zestaw instalacyjny a oni oddadzą mi za niego zapłaconą kasę (złotówkę i dwadzieścia dwa gorsze :smiley: :smiley: ).

Co do wersji użytkownika aju , to składa się tak, że korzystając przez 60 dni z tej promocji nie jestem zobowiązany do dalszego użytkowania Neo i mogę odstąpić od umowy bez żadnych konsekwencji.

nie wiem jak jest ale mi mówiono że zakup modemu = 1 zł netto i jest on mój :?

W tej promocji, o ile rezygnujesz w ciągu tych 60 dni, to modem jest do zwrotu.

Patrz: http://www.tp.pl/pdf/dom/internet/neost … omocji.pdf

Punkt 8.

chyba że przy podpisywaniu umowy nie zapłacił za niego złotówki tylko “normalną cenę” - ok. 99zł. wtedy modem jest jego własnością - nie musi go oddawać

Patrz punkt 8 tegoż regulaminu, czy tam jest cokolwiek napisane o takim przypadku?

Gdybać można, że np w trakcie umowy nie chciał miec za 1,22 i poszedł zapłacić pełną kwotę :o

wiesz ja za modem podczas podpisywania umowy zapłaciłem 99zł. (rok temu) i od tamtego czasu TP nie ma do niego żadnego prawa :smiley:

Chwile jakie 99 zł? :o

Przeciesz z tego co wiem,to podpisujac umowe w promocji ( a nie ma mieśiąca aby takowej nie było) modem ma sie za 1.22 zł za VAT.

wiec jakim tym cudem 99 Zł zapłaciłes ??

Tu macie cennik zestawów instalacyjnych na dziś:

Opłata za pakiet sprzętowy dla usługi neostrada tp uzależniona będzie od rodzaju modemu ADSL dostępnego w zestawie:

* SAGEM F@st 800 USB - 1,22 PLN z VAT przy zakupie usługi na czas określony - 12 lub 24 miesiące lub 149 PLN z VAT przy zakupie usługi na czas nieokreślony

* THOMSON Speed Touch 330 USB - 1,22 PLN z VAT przy zakupie usługi na czas określony - 12 lub 24 miesiące lub 149 PLN z VAT przy zakupie usługi na czas nieokreślony

* ETHERNET ST 510 bridge / router - 299 PLN z VAT

* ETHERNET SWITCH ST 510 router / switch - 399 PLN z VAT

* WiFi F@st 1400W - 650 PLN z VAT

Uwaga: powyższe ceny dotyczą zestawów instalacyjnych kupowanych wraz z aktywacją usługi neostrada tp w dowolnej opcji.

Zatem cena zależy od: rodzaju promocji, aktualnych promocji - tych promocji Neo było już wiele - testowanie na 1 m-c ponad rok temu (też trzebabyło oddać zestaw instalacyjny), jakaś wiosenna promocja - w zależoności od opcji można było mieć Neo do 3 m-cy za 1,22 pln.

Zresztą można iśc nawet do Telepunktu i kupić sobie modem bez Neo -w niczym to nie przeszkadza.

Podsumowując:

  1. każda promocja ma swoje warunki zawarte w Regulaminie Promocji

  2. warunki poszczególnych promocji różna się przeważnie

  3. zatem i ceny zestawów instalacyjnych także się różnią

  4. czasami zestaw trzeba oddać a czasami jest już naszą własnością.

ps. Jeżeli macie jakieś pytania związane z konkretną promocją to na PW - odpowiem i może coś pomogę - jeżeli czujecie się np poszkodowani :lol:

Nie ma żadnego.

Dziękujemy z info.:slight_smile:

dzięki za info. Jak coś mi się stanie z neo to wiem gdzie walić :slight_smile:

Złączono Posta : 17.07.2005 (Nie) 17:34

tak się składa ze w srode bylem w telepunkcie i mi mówili ze wystarczy kilka dni przed wygaśnięciem umowy się zgłosić do nich 8)