Neostrada TP a LAN

Mam pytanie czy neostrada tp jest siecią LAN. To znaczy czy ja i mój kolega który mieszka po drugiej stronie miasta jesteśmy W Siecki LAN.

Jeżeli nie to jak mozemy między sobą taką siec założy.

LAN to sieć lokalna a Neo to przecież globalna sieć. Drugi koniec miasta ? nie da rady :smiley:

Jest sposób na emulacje sieci LAN ale nie pamietam jak sie to robi

http://pl.unidownload.com/filedownload-Hamachi_539.html

Hamahi Znam to ale nie wiedziałem ze to do tego.

a TAK NAWIASEM chciałbym nawiązac do szkoły hakerów (włąsnie z kolegą zakupiliśmy ten zestaw-co prawda używane ale są ) i chcieliśmy na sobie przetestowac Dział przechwycanie informacji w sieci LAN. A jezeli nie jesteśmy w lan to musimy miec hamahi. OK fajnie. Ale jakbym chciał (ale nie chce) użyc tego na kimś innym to troche głupio wysłac mu emaila z treścią.

"cześc chce ci sie włamac na kompa ale musisz byc ze mną w sieci LAN - czy możesz wgrac hamahi i nawiązac ze mną takie połączenie )

To troche głupie ze zrobili taki temat bo większosc ludzi uzywa Neostrady (czyli nie LAN)

Ja tego nie rozumiem

Złączono Posta : 26.04.2007 (Czw) 15:58

Właśnie mi sie przypomniało ze z kolegą byliśmy w hamahi bo graliśmy w ge przez IP a dzieki temu mieliśmy 1 IP zawsze a nie zmienne (jak to w neostradzie bywa )

Jedyny sposób jaki znam na emulacje sieci LAN na NEO (zresztą nie tylko neo) to jest program Hamachi.

Szkoda. Czyli Guzik z działu “Przechwycenie informacji w sieci LAN”

No to po co mi ta szkoła. hyba dla zabawy z kolega przez Hamachi.

Ahh