Neostrada TP, Automatyczne łączenie z internetem

Witam.

Temat jest już na forum, ale…

Nie chcę instalować AutoConnecta, a zrobiłem tak jak tu jest napisane:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?p=654329#654329

a dokładnie:

Aby nasze połączenie uruchamiało się automatycznie podczas startu systemu dodajemy je do folderu autostart:

start => wszystkie programy => autostart.

W tym przypadku wyświetli nam się okienko do logowania. Aby temu zapobiec musimy odznaczyć jeszcze kilka opcji:

start ==> panel sterowania ==> połączenia sieciowe i internetowe ==> połączenia sieciowe ==> klikamy ppm na naszym połączeniu ==>

właściwości ==> opcje ==> odznaczamy: monituj o nazwę użytkownika, hasło, certyfikat, itp oraz monituj o numer telefonu ==> ok.

i tak zrobiłem, niestety nie działa, nie łączy sie z netem.Tyle że u mnie nie trzeba wpisywać loginu i hasła tylko muszę kliknąć na połączenie.

Można jakoś temu zaradzić?

Oczywiście ze można Pierwszy raz widzę by ktoś miał z tym problem Instalujesz AC domyślnie on ma już zaznaczone uruchamianie podczas startu systemu po zainstalowaniu wskazujesz połączenie telefoniczne które łączy Cię z internetem to jedno z tych połączeń które masz w połączeniach sieciowych zwane telefoniczne Spotykane nazwy to Internet ADSL ZX coś tam wskazujesz zatwierdzasz dajesz połącz ponownie lub uruchamiasz komputer ponownie Jeżeli do łączenia się z netem używasz aplikacji która instaluje się z płytki Neostrady to masz problem aby usługa funkcjonowała wystarczy tylko zainstalować same sterowniki do modemu połączenie np nazwane Internet ADSL gdy instalujesz z setupa utworzy się samo jak nie to je tworzysz sam i wpisujesz login i hasło nadane podczas rejestracji usługi.

Po wchodzisz w panel sterowania połączenia sieciowe odnajdujesz swoje połączenie internetowe lub je tworzysz klikasz ma nie i łączysz się jak zobaczysz ze nie ma loginu i hasła to je wpisujesz zaznaczasz aby zapamiętał zaznaczasz dowolny użytkownik i Cię łączy jeżeli wyrzuca Ci brak hasa to je wpisz to samo dotyczy nazwy