Neostrada TP, hasło... :/

Siemka.

W pewnym momencie mojej pracy na kompie resetnał mi się. Po ponownym uruchomieniu Internet nie chciał mi się już połączyć. Gdzieś kartka z nazwą użytkownika i hasłem zapodziała mi się, za to mam ID i PIN zapisany na kompie. Nazwę użytkownika sprawdziłem w panelu Neostrady TP. Ale jak mam się dowiedzieć jakie hasło mam? :confused:

Zadzwoń na:

0800-102-102 <- darmowe tam się dowiesz.

Zadzwoń na błękitną linie. Powinni Ci pomóc. :wink:

Hm… ja hasło to do łączenia mam na kompie, ale go nie znam, jest za kropeczkami. Zmieniłem hasło w panelu Neostrady TP ale komp dalej się łączy pod to stare hasło. :confused: Kiedy się zmieni hasło?

Wejdź we właściwosci połączenia i tam zmień

A, jeszcze powiem, że mam na kompie dwa konta. I na jednym jest inne hasło (niepoprawne) a na drugim poprawne. No i właśnie chciałbym też do tego drugiego kompa wpisać te poprawne. Próbowałem hasło podejrzeć program SnadBoy Relevation 2.0 ale on pokazuje, że za kropeczkami znajdują się krzyżyki. :confused: A zmieniłem hasło w panelu Neostrady i nic, dalej jest to stare. :confused:

Złączono Posta : 14.10.2006 (Sob) 22:04

Tak właśnie zrobiłem na drugim koncie, zmieniłem na to nowe co wpisałem w panelu Neostrady i już się tam net nie łączy. A nie znam starego hasła, by tam wpisa, a takie stare jest na drugim koncie. :confused:

Zawsze możesz przeinstalować stery od modemu i ustanowić noiutkie połączenie ze swierzym hasłem z panelu NEO

to była awaria u nic.juz jest wszystko ok :slight_smile:

Tak, tyle, że już wcześniej pisałem, hasło się nie zmienia. Zmieniam hasło a tu nic się nie dzieje. Pokazuje hasło zmienione, ale połączenie na kompie nie pokazuje błędu, że jest jakieś inne hasło.

Złączono Posta : 14.10.2006 (Sob) 22:26

No tak i ja na jednym z kont usunąłem połączenie ale na drugim koncie ono zostało. I teraz wiem jakiego użytkownika wpisać, bo mam nazwę z drugiego konta, ale nie wiem jakie hasło, bo nie mogę podejrzeć w tym drugim koncie… :confused:

Złączono Posta : 14.10.2006 (Sob) 23:17

Chodzi mi o to, żeby podejrzeć hasło w jednym koncie aby potem wpisać je do drugiego konta i przy okazji zapisać gdzieś, żeby nie zapomnieć.