Neostrada Tp - pytanie!

Mam takie pytanie co do neo czy jeśli bym chciał założyć neo to czy muszę płacić jakiś wyższy abonament za telefon stacjonarny czy tylko miesięczna opłata za dana usługę ?

Dodam że interesuje mnie 1MB/s.

http://www.neostrada.pl

Podpisujesz abonament na odpowiednią usługę, są też różne promocje np. megainternet, neostrada jest jednak droższa niż z abonamentem telefonicznym, który byś miał, jeśli chciałbyś normalnie korzystać z linii TP. Zadzwoń do nich, zapytaj itd., wszystko jest napisane i nie ma sensu tego powtarzać.

Jeśli masz jeszcze stary plan socjalny TP to musisz przejść na plan standardowy. Wiąże się to z wyższym abonamentem za telefon.

jak to?

wydawało mi się, że jak wycofali powiązanie Neo+stacjonarny (czyli, aby mieć internet trzeba mieć tel stacjonarny) to razem z tym poszedł wyższy abonament

suma sumarum można mieć najniższy abonament

Komornik i co z tego jak nie masz telefonu z TEPSy to musisz placić opłatę za utrzymanie linii w wysokości 36,60 zł miesięcznie.

Aby mieć neo trzeba mieć abonament za 50zł lub płacić opłatę za utrzymanie łącza 36 zł.

Przy socjalnym można mieć internet przez BSA (netia lub multimo) i wyjdzie dożo taniej niż w tpsa.

Pod warunkiem ze Ci dostawcy oferują neta u Ciebie w mieście.

U mnie niestety albo TP albo radiówka ;]

Z dwojga złego wolę radiówke.