Neostrada tp z telewizja satelitarna bez livebox

Witam,

Szukałem już w sieci informacji na ten temat jednak dotychczas nie znalazlem zadnej odpowiedzi.

W zeszlym tygodniu zmienilem umowe na Neostrade tp z telewizja satelitarna. Dzisiaj kurier dostarczyl mi dekoder z antena a do tego Livebox’a.

Moje pytanie: czy istnieje jakis sposób aby zostawic podlaczony moj obecny router (Netgear Wireless-G 54 Adsl2+) a jednoczesnie cieszyc sie z mozliwosci ogladania telewizji satelitarnej?

dekoder podłaczasz pod negeara, bo przeciez jak ma sie telewizję z dekoderem to trzeba wyłaczyć usługe TV w LB jak nie zadziała to podłaczysz sobie LB do jednego z protów LAN Netgeara, a dekoder z LB

Podłączasz do tego netgeara i tyle. Ważne żeby podczas włączania dekodera netgear miał aktywne połączenie (dekoder wtedy musi mieć dostęp do internetu). Chociaż ja miałem tego liveboxa włączonego i podłączonego pod ten dekoder - bez podłączania LiveBoxa do sieci telefonicznej i też działała TV.

Ja mam dekoder podłączony pod Linksys WAG200G już dość długo i wszystko działa ok.

Dokładnie. Jest tez tak, że jak raz połączy się wszystko, to można odpiąć siec od dekodera i telewizja będzie działała aż do zaniku prądu Dopóki się elektryki nie odetnie tv będzie działać bez użycia jakiegokolwiek routera (sprawdzałem)